Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitért csinálja ? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitért csinálja ? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy srác akivel egy randin voltam csak . Ezen a randin ő elmondta ,hogy ő egy f*ck boy. Mer olyan szar párkapcsolatokból szált ki . Hogy neki már soha nem kell más csak alkalmi. Pár órát töltöttünk együtt, beszélgettünk de a végén csókolóztunk is .... olyan energiája van aminek nem tudtam szinte ellenálni. Nagyon próbált rávenni a sex-re de végül nemet mondam neki és elköszöntünk. Ő másnap láttam kitörőlt az ismerősei közűl..... Meg is kérdeztem ,hogy ezek szerint már nem is akar találkozni . Amire nyílván azt mondta "de persze" de nem adott választ arra miért. Ezek után 2x én írtam van e kedve talizni... de pont egyik alkalommal sem volt jó neki. Ezek után hagytam is a fenébe. Ennek már egy bő egy hónapja. De 2-3 naponta megnézi a story-m . Több mint valószínü profilom még többször. De nem értem miért hiszen nem is vagyunk már ismerősök.Elég egyértelmüvé tette ő nem akar semmit . Akkor miért csinálja ?! A bajom mai napig nagyon érdekel ez a srác... mit csináljak ?

2021. okt. 10. 09:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, szerintem.
2021. okt. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Látom neked sem kell túl sok, szerintem írj neki hogy bármikor megdughat aha akar. Sokkal több tartás úgysincs benned.
2021. okt. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

"sex-re"

🤦‍♂️

2021. okt. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A fàkboj kifejezèst nők is szokták hasznàlni?🤔


Tényleg nemtom

2021. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

Kettes jól mondja.

Ha már az elején nem dobtad hanyatt neki magad eléri, hogy te jelentkezz a farkáért.

Nem is kell túl sok hozzá neked.

2021. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ő másnap láttam kitörőlt az ismerősei közűl....."

Ezzel vége is kellett volna, hogy legyen. Én a helyedben nem kérdeztem volna már semmit.

2021. okt. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, hány éves vagy? Biztos, hogy a "felnőtt párkapcsolatok" rovatba akartad?

Nem értem, hogy egyes "nőknek" miért nincs egy szikra önbecsülése sem...

Szánalmas....

2021. okt. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de ez tényleg szánalmas. Tartsd már egy kicsit többre magad ennél.
2021. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%
Te tényleg ennyire együgyű vagy, ennyire nincs méltóságod? Miért nem tiltod le? Komolyan ilyenkor szégyellem magam, hogy nő vagyok.
2021. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%

nagyon cuki vagy. Mit nem értesz azon, hogy ő csak alkalmit akar és miért nem tudod elfelejteni?


Nem..nem fog miattad megváltozni, nem fogod kihúzni a sz..ból a másikat, ez egy tipikus női felfogás.


Amint meghallottam volna, hogy csak alkamit akar, elköszönök.

Te meg még le is smárolod... legyen már tartásod.

2021. okt. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!