Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 1év után is borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1év után is borzasztóan hiányzik az exem de nekem már van valaki más akivel boldog vagyok. De valahogy mégsem tudom ki verni a fejemből az exem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2022. szept. 6. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Muszáj naponta feltenni a kérdést?


Ha az exeden jár az eszed akkor nem, nem vagy boldog jelenlegi pároddal. Ha az lennél és tényleg szeretnéd nem sírnád vissza a múltat.

2022. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

#1

és neked van közöd ahhoz, ki hányszor tesz fel kérdést a problémáival kapcsolatban?!

nem, nincs, mert ez egy kérdezős oldal! feltehet bárki úgy kérdéseket, hogy te ezért számonkérd vagy megszégyenítsd az illetőt. ha sokszor rákérdez valamire, az azért van, mert foglalkoztatja a dolog, szenved tőle, és ide támogatásért jön, nem beszólásért.

és te azért tudod ezeket a kérdéseket ennyire számon tartani, mert éjjel-nappal a gyakorin lógsz!



Kérdező, lehet túl gyorsan ugrottál bele egy új kapcsolatba, és még nem tudtad lezárni a régit. Ha tudsz, beszélj az exeddel, ha ő is nyitott rád, adjatok még egy esélyt magatoknak.

2022. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Miért hülyíted a mostani párod?
2022. szept. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

#2 a támogatásért itt a lelkisegély!

Az ilyen hülyéknek az való mint a kérdező. Kapcsolatfüggő piócák.

2022. szept. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
#4: Elég sz.r életed lehet, ha az jelent kis megnyugvást, hogy más nyomorára felkapaszkodva érzed magad kicsit értékesnek. :D
2022. szept. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, nagyon megfordítottad a dolgokat. Ha hiányzik az exed akkor szereted, és nem vagy boldog a jelenlegivel, azt csak magadnak mondod. Pótlod az előzőt, nem több.
2022. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki tett fel hasonló vagy ugyan ilyen kérdést de én most először!
2022. szept. 6. 15:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hülyítem a mostani páromat mert ha vele vagyok igen is boldog vagyok vele. Csak sokszor amikor egyedül vagyok eszembe jut amit nem akarok túl akarok rajta lenni és nem akarok vissza menni hozzá!
2022. szept. 6. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy francokat vagy vele boldog. Pótléknak pont jó, de közben meg az exed után sóvárogsz, és ha az exed csettintene rohannál vissza hozzá.


Tégy egy szívességet a párodnak és szakíts vele.

2022. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!