Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem, de borzaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elcsesztem, de borzasztóan hiányzik, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Éppen csak kezdett beindulni valami köztünk, nem igazán a szavak embere, de éreztem, hogy kölcsönös a dolog. Olyan... első pillantásra dolog volt. De nem csak vágy, egyből bírtam azt a hülye fejét, szimpi volt, megkedveltem. Nem akarom ragozni, nem szingli, a tiltott gyümölcs meg mindig édesebb - mondjuk inkább visszatartott, de olyan mély és tiszta vonzalomról beszélek, hogy ha visszafogjuk magunk, és nem lépünk, akkor is egymás fejében járnánk, és megtörtént volna később, az ilyen... szerelmekről (?) legendák szólnak. Megpillantottam és nem volt kérdés, hogy őt kerestem. Nem viccelek, nem túlzok. Felajánlotta, hogy legyek a szeretője, aztán meglátja, meglátjuk. De az asszonya sem hülye (annyira), észrevette van vmi a levegőben, látott vmennyit üzikből mert nyomozni kezdett, de ő eltagadta, kért falazzak neki ha rámír. Aztán megszakított minden kacsolatot. De szó nélkül. Huss, eltűnt. Ismerősök állították belém van zúgva, csak idő kell neki. Én azt mondtam nem érdekel, de majd belepusztultam, pusztulok. Kiöntöttem vkinek a lelkem aki nem ismeri a srácot, mert úgy se mondja vissza. Aha, számomra érthetetlen okból beárult minket az asszonyának. Ki voltam akadva. De akkor már totál szét voltam csúszva. Letiltottam korábban, de másik profilról megtalált, és követelte, aztán könyörgött mondjam el mi volt. A lelkiismeretem és a csalódottság miatti harag teljesen elöntött, és vallottam. Úgy érzem soha nem fog megbocsátani nekem, és igaza van, ha így gondolja. De közben meg tudom ebben a pár napban ami jutott nekem vele, több érzelem és vonzódás és... szimpátia, szeretet és törődés volt mint más kapcsolatban fél év alatt (hogy azért ne túlozzak de lehet másnak egész életében akár...). Baromira hiányzik. Csak dumcsizni is.
2016. okt. 19. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Hmmm... nekem nem kéne olyan pasi, aki egy pillantástól elvarázsolódik és rögtön szeretőnek akar, mert ez számomra azt jelentené, hogy egy gerinctelen alak, aki velem is megtenné ugyanezt.

Nem kéne olyan sem, aki egy szó nélkül eltűnik, legalább annyi gerince lenne, hogy vállalja a tettei következményeit.

Ez már két olyan tapasztalat, ami miatt szóba se jöhetne... de te tudod, ha neked ez kell...

2016. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet. Hány évesek vagytok?
2016. okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Barátságról volt szó egyébként, de miután már első alkalommal túlléptük ezt, azt mondta legyen barátság extrákkal. Persze nem a dolog neve a lényeg. Csak hogy éreztessem, az egész lényege nem az volt, hogy dugjunk párat, a szex az csak következmény volt. Ezért sajnálom, mert dugni bárkivel lehet, de mi nem csak fizikai vonzalmat éreztünk.

Tudom, hogy aki egyszer megteszi többször is megteheti, de attól még nagyon hiányzik.

Azt mondják ő is szét van most csúszva, nem csak én. De ez nem nyugtat meg. Csak aggódok érte. Mert érdekel. Megöl, hogy 2 mondatot se tud legalább megüzenni, hogy mi van...

2016. okt. 19. 14:30
 4/15 A kérdező kommentje:
22, 29
2016. okt. 19. 14:36
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
És nem érzel semmi bűntudatot esetleg a felesége miatt?
2016. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem a neje. 5 évvel fiatalabb nálam, kb. egy éve járnak.

Éreztem bűntudatot. De már nem. Nem igazán.

2016. okt. 19. 15:01
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Értem, hát gratulálok.
2016. okt. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

A 17eves baratnojet hivod az asszonyanak?


Ezek a szeretosdik ilyenek.Kb ennyit tehetsz,elkonyveled szep emleknek es majd jo lesz visszaemlekezni ra h mekkora hevvel es langgal es gyotrelmesen tudtal szeretni egykor.Ha szabad lenne a pasi,nem lenne ilyen emlekezetes.


Sehova sem tart,az elejen tisztazta h szeretonek akar,ha o is annyira odalenne erted,nem a baratnojet valasztotta volna.Ebben a kapcsolatban most ennyi volt.

2016. okt. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én ezt akkor eleve egy alkalomnak könyveltem el, bár csókkal, nyelves csókkal váltunk el egymástól, és bár láttam rajta a hezitálást, a szeme, a hangja, az egész lénye őszinteséget sugárzott mikor azt mondta, hogy látjuk még egymást, szeretne még találkozni velem, jobban megismerni. De még így se reménykedtem. Aztán tulajdonképpen ő keresett. Tudtam egy perc alatt nem dob el mindent, nem is vártam tőle. Én azt mondtam vegyünk vissza a tempóból, ismerjük meg egymást, amivel bár egyet értett, mégis ő diktált egyre gyorsabb tempót. A lány is észrevette vmi nem stimmel. A barátai is. Azt mondták totál hibbant, szerelmes. Ő ezt így nem mondta ki, mert alig ismertük még egymást, de éreztem, hogy érdeklem. Meg is értem, hogy hibáztam, falaznom kellett volna neki, és kivárni mit lép. Rábízni. De... felszívódott. Azt se tudtam mit gondoljak. Én megérteném, hogy a bizonytalan helyett a biztosat választotta. Csak azt nem hiszem, hogy annyit nem érdemeltem meg, hogy odaböfögjön valamit. Mondjuk ha jelentkezne, tuti egyből rést tudnék találni a pajzsán. Lehet azért kerül, mert így van, mert hatok rá, és mert tudja. Fogalmam sincs.

Közös ismerősök is kérték, csak életjelet adjon magáról, bármit böfögjön oda, tökmindegy, mert ez bunkóság, de semmi.

Talán így a legjobb. Nem tudom. De ha soha többé nem szexelne vele, meg se puszilna, hozzám se érne, még akkor is hiányzik...

2016. okt. 20. 00:14
 10/15 anonim ***** válasza:
51%

Ha ez nemreg tortent,probalj meg varni meg egy kicsit es turelmessen!

Ha fontos vagy neki ugy is keres,gyava fajta ,de az ilyen tipus,ha nem eg a laba alatt a talaj felkutat,de szerintem addigra mar neked nem fog kelleni,ill. tobbre ertekeled majd magad a tanulsagokbol,h csak szereto legyel.

2016. okt. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!