Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom elutazott és borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elutazott és borzasztóan hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma utazott el a Föld túloldalára és egy évig nem fogom látni. Máris rettenetesen hiányzik és sehogy sem tudom elterelni a gondolataim. Próbáltam már filmet nézni, beszélgetni családtagokkal, zenét hallgatni, aludni, de amint behunyom a szemem őt látom és önkéntelenül sírva fakadok. Tudom, hogy nem olyan drámai a dolog, de mégis nagyon fáj.

Mivel tudnám elterelni a figyelmem, javítani a helyzeten?



2017. szept. 7. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Pasizz, aki lelép egy évre, az már nem a párod.
2017. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Ti konkretan uj eletet kezdtetek egymas nelkul. Ez mitol tavkapcsolat?
2017. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Már lehúztunk másfél évet távkapcsolatban, szorosabb a kapcsolatunk annál hogy ez tönkre tegye. Anyagi okok miatt kellett szétválnunk megint. Nem szeretnék új kapcsolatot.
2017. szept. 7. 22:07
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez ertheto, en magam is tavkapcsolatban elek (ha 3 ezer kilometer meg egy masik kontinens annak szamit :D) lassan 2 eve, de a 3-4 hetente valo talalkozashoz ragaszkodom, anelkul felesleges. Barkivel beszelgethetnek egy evig anelkul hogy benne lennenk egymas eleteben...
2017. szept. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%

Azt mondanám, hogy gondolj arra, hogy milyen jót fogtok szexelni, amikor visszajön a srác. Nálunk bejött, miután a barátom 3 nap távollét után hazajött. :3


Na de olvasom a leírást, és 1 év...1 év számomra is durva.


21/L

2017. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
36%
én igazán szívesen tesztelem a sütijeidet. Addig is lefoglalod magad ^^
2017. szept. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (és a kedves priviket is, amiket kapok...), de jól esne több olyan kommentet látni, ami a kérdésemre válaszol és nem megcsalásra buzdít.

(Lehet nem voltam tiszta, a kapcsolatom még NEM ért véget.)

2017. szept. 7. 22:36
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Az nem merült fel, hogy Te is menj vele?
2017. szept. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Bár mehetnék T_T
2017. szept. 7. 22:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez az érzés egy idö után csillapodni fog. Ha belegondolsz, minden helyzet az elején nehéz, aztán valamennyire megszokja az ember. Gondolom néha azért hazajön és meglátogat. Illetve te is elutazhatsz hozzá.
2017. szept. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!