Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már olyan valakivel itt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan valakivel itt, hogy el kellett hagynia azt, akit igazán szeretett, bármilyen oknál fogva?

Figyelt kérdés

Ha igen, elmesélnétek?

Mennyi idő volt amíg így sikerült továbblépnetek?



2022. szept. 10. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt, sajnos ő függőbeteg, én nem. Nagyon szerettem, de a drogból adódó bizonyos viselkedését, kirohanásait, hazugságait nemtudtam elviselni nemtudtam biztonságban érezni magam.

Választanom kellett egy nyugott biztos élet, vagy mellette a bizonytalan élet.

2022. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Volt. Távolság és körülmények miatt. Mindketten elváltunk. Ha ő jön hozzám nem tudta volna tartani a gyerekeivel a kapcsolatot úgy ahogyan ő szerette volna és munkahelyet kellett volna váltania. Ha én megyek, nekem szintén munkahelyváltás, gyerekeket ki kellett volna szakítani a megszokott környezetből. Ráadásul ott nem lett volna segítségem és az anyagiak is kérdésesek voltak. Lényegében mindketten a gyerekeinket helyeztük előtérbe, mert a többit ha nehezen is, meg lehetett volna oldani.

Én három év után kezdtem új kapcsolatba. Róla szinte semmit nem tudok. Ennek már 7 éve.

2022. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után tudtad őt elfelejteni?
2022. szept. 10. 07:47
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Együtt nőttünk fel gyakorlatilag, 18 éves korunk óta voltunk együtt 14 éven át. Meg se szólalt, már tudtuk, mit fog mondani a másik, mire gondol. Olyan szinten voltunk egymásra hangolva, hogy rendszeresen egyszerre kezdünk el énekelni 1-1 dal ugyanazon sorát, ami az adott szituációról eszünkbe jutott.

Nagyon szerettük egymást, de rá kellett jönnünk, hogy teljesen másik irányba fejlődött az életünk. Be kellett látnunk, hogy együtt nem lehetünk igazán boldogok. Én pörögtem, hogy menjünk, nézzük meg a világot, ő akkor volt boldog, ha otthon ülhetett. Én társaságra vágytam, őt a gondolat is lefárasztotta. Rengeteget dolgoztunk, kész vagyonon ültünk, de nem lehetett elkölteni, mert félt, hogy történik majd valami, ami miatt hirtelen kelleni fog. Így meg semmi értelme nem volt a gürizésnek.

2 évig tipródtunk, végül úgy döntöttünk, hogy elengedjük egymást. Én pszichológushoz jártam emiatt egy évig, fel kellett magam építeni újra, majd erre rá fél évre kezdtem ismerkedni. 3 éve van egy párom, aki teljesen egyezik velem, az ex is boldogabb, mint valaha. Senki nem zavarja, azt csinál, amit akar, élvezi a magányt. win-win

2022. szept. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszer kell belátnom azt hogy a másik mondjuk nem szeret nincs mellette keresnivalom.


Ezt konnyu elengedni akkor ha van másik helyes FÉRFI aki megadja az érzelmeket nekem, és nehéz és hosszadalmas elengedni nem hajtani nem kaparni akkor ha senki nincs.

2022. szept. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ő kiment Svájcba dolgozni mert kellett a sok pénz, én nem mertem vele menni. Szétmentünk.1 év kellett h úgy igazán tovább tudjunk mindketten lépni.

De a mai napig beszélünk kivel mi van.


38N

2022. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Négy éves kapcsolat volt, nagy szerelem, de nem szerette a családom és csúnyán is beszélt róluk. Velem rendes volt, nagyon szerettük egymást, mindig tett a kedvemre, boldoggá tett, de hiába, ha velük nem volt jó a viszonya. Nekem is volt vitám az anyukájával, és ez tette be a kulcsot. Egyszerűen nem tudtam így elképzelni a világom, a jövőmet, hogy ne egy családként működjünk, ilyen viszályok között. Ajánlott többször alternatívákat, hogy jönne a családomhoz, és el tudná játszani hogy jól érzi magát és kedveli őket, de így nem mentem bele. Otthon úgy is csattant volna rajtam. A külön utat választottam és a békét. Ha vele maradtam volna, akkor rá ment volna az életem hogy harcoljak békéért és egészséges családért. Itt vége volt.
2022. szept. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
7. A csalad nem mindig a minden.. a gyerek felcseperedik es elhagyja a szuloi hazat.. az elet rendje hogy ujra kezdunk , valami ujat alkotunk es a regit magunk mogott hagyjuk, olykor a csaladat ha nagyon muszaly, persze a gyerek lelkuek inkabb a szuloket valasztjak mint a parjukat .
2022. nov. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én többször is kiléptem, ha éreztem, hogy a párom nem szeret, nem becsül engem. Volt, hogy kifelé nézegetett, megcsalás ugyan nem történt, de nem is azzal kezdődik. A másik esetben teljesen elhanyagolt, nemtörődöm módon viselkedett. Nem tartottak vissza igazából,úgyhogy valóban nem szerettek igazán. Hosszú volt felépülni, de még mindig jobb, mint egy érzelmileg bántalmazó, elhanyagoló kapcsolatban sínylődni.
2022. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Volt már olyan valakivel itt, hogy el kellett hagynia azt, akit igazán szeretett, bármilyen oknál fogva?"


Kellet egy penzesebb ferfi , nehez volt magamban elnyomni , de aztan az ido telt meg szultem 1 gyereket , hogy jobban erezzem magam a tehetosebb ferfi mellett.

2022. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!