Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Szakítottatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szakítottatok már azért nővel, mert kevésnek éreztétek magatokat hozzá?

Figyelt kérdés
Akár külsőre, anyagilag, szellemileg. Éreztétek már úgy, hogy nem tudjátok biztosítani neki azt a szintet, amit jó eséllyel elvár?

2022. szept. 12. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez lenne a világ legnagyobb hülyesége, önsorsrontás. Ha veled van valaki, akkor neki nyilván megfelelsz.
2022. szept. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Aki ilyesmi miatt szakít az vagy hülye, vagy nem is azért szakít, csak keres magának egy kibúvót, hogy kilépjen a kapcsolatból.
2022. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Altalaban en sziktam sok lenni a noknek
2022. szept. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#2 de miért akar valaki kilépni egy olyan kapcsolatból, ahol a másik sokkal jobb nála? Nem inkább örülni kéne ennek?🤣Mondjuk igaz sok oka lehet. Talán nem vágyik kapcsolatra vagy inkább olyan nővel, aki az ő szintjén van. Szerintem akinek alacsony az önbecsülése, azt simán zavarhatja, ha a párja úgymond túl jó. Fél, hogy lecsapja más a kezéről vagy ilyesmi.
2022. szept. 12. 10:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert teli van komplexusokkal emiatt.
2022. szept. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakítani szoktak ilyenkor, hanem megpróbálják lehúzni a másikat minden téren.
2022. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utána meg szakítanak, mikor a lánynak elege lesz.
2022. szept. 12. 13:14
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. De volt sok olyan, akikkel a pénz miatt direkt ezért nem is kezdeményeztem, vagy ha ők nyitottak felém, én elhárítottam.
2022. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már igen, de nem hozzá éreztem magam kevésnek, hanem a helyzet miatt. Pont az előző kapcsolatomból szabdultam kb nulla pénzzel, hazaköltöztem, ő meg pár nap után már milliós autókról meg utazásokról kezdett beszélni, amit értelemszerűen nem tudtam volna biztosítani akkor. Most már tudnám, de már régesrég vége.
2022. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 de akkor igen, azért szakítottál vele, mert olyan igényei voltak, amit te nem tudtál volna megadni.
2022. szept. 12. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!