Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan érdemes felkészülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes felkészülni egy szakításra?

Figyelt kérdés

Szóval már megvan az elhatározás, hogy szakítok a párommal. Viszont mentálisan nem vagyok éppen a toppon, pont a párom miatt.

Egy-két baráton kívül nem is szamithatok másra, de most nem is erre vonatkozna a kérdésem.

Lehet, hogy kapcsolatfüggő is vagyok. Igazából jövő héttől elkezdek pszichológushoz járni, többek között emiatt is.

Szóval magamra vonatkoztatva a kérdést, hogy tudnék elokeszulni egy szakitasra?



2022. szept. 17. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Fizikálisan kezdj elhatárolódni, ha vannak nála dolgaid, amiket sajnálnál, ha nem kapnál vissza, akkor azokat (akár észrevétlenül) vidd haza, hogy a szakítás után ne kelljen ezen aggódni, hogy visszakapod-e. Ugyanígy készítsd elő az ő cuccait is, hogy ne kelljen ezen vesződni.


Mentálisan nem tudom sajnos hogy lehetne felkészülni, én a "tépjük le a ragtapaszt" elvet alkalmaztam eddig mindig. Minél kevésbé gondolod túl a dolgot, annál gyorsabban vége lesz és elkezdhetsz felépülni a kapcsolatból.

2022. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Psycho ***** válasza:
100%
Minnél többet rágódsz rajta, annál jobban felemészted magad. Szerintem jó döntés, hogy pszichológushoz mész! Javaslom, beszéljetek erről. Ha jó szakember, akkor biztos fog tudni segíteni.
2022. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az anyagi-egzisztenciális része legyen meg, tehát legyen hol aludnod, tudd fizetni a számláidat, tudd fenntartani magad egyedül is.


Ha ez okés, akkor utána már át tudod vészelni az érzelmileg nehéz részét.


Szóval szerintem ne várj... legyen meg, és akkor pazichológussal már errul is tudsz beszélni majd.

2022. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!