Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem bírok továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírok továbblépni?

Figyelt kérdés

Klasszikus történet: ismerkedés, nagy szerelem. Hamar kimondtuk, de biztos vagyok benne, hogy 100%-ig így is éreztük, hogy szeretjük a másikat. Tartott összvissz 4 hónapig. Családbemutatás, együtt hétvégézés, barátokkal lógás minden megvolt. Nem tudom hol, egyszer csak megcsúszott az egész lefelé, és valahogy a nagy láng kiégett és végül eltávolodás, összeférhetetlenség miatt szakítottunk.

Ő már a végén leszrta az egészet.


Eltelt 3 hónap és még mindig bőgök, ha olyan kocsit látok mint az övé, az olyan külsejű srácok jönnek csak be, rá gondolok rengeteget, van hogy egész nap.

Azóta nem beszéltünk.

Próbáltam mással lenni. A szex semmit nem adott, biorobotként működött és ennyi. Ismerkedni próbáltam, hamar visszahúzódtam mert bár hiába kedves volt az illető, nem az exem.


Miért kattanhatott ennyire be? Hiszen mégis szakításhoz vezettek a körülmények, amit én is akartam. Most meg majd elpusztulok.

Annyira depressziós vagyok,a hétköznapi életemre is rányomja a bélyegét..


2022. szept. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap még lfsz. Több idő kell ennek, de nem úgy, hogy minden utadba akadóval próbálkozol. Előbb tedd magad rendbe, utána kezdj mással. Így persze, hogy nem működik senkivel.
2022. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatszerzésnek ez is jó volt.


kicsit okosabb lettél gondold így


Aztán ne aggódj legközelebb pont ugyanígy rábas**zhatsz

2022. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, de összesen 4 hónap volt együtt, azt hittem rövidebb kapcsolat = gyorsabb továbblépés.
2022. szept. 19. 21:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ismerkedj járj el társaságba, ha azt veszed észre, hogy mások is felfigyelnek rád másoknak is tetszel aakor rájössz h az élet itt nem állt meg.


a lényeg, hogy nem lettél terhes tőle, az sokkal rosszabb lenne


ügyes voltál, legközelebb is figyelj oda a védekezésre

2022. szept. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben könnyebb egy rövidebb kapcsolat után továbblépni. Akkor még tombol a rózsaszín köd, tapasztalatból mondom. Egy 3 éves kapcsolaton hamarabb túltettem magam.
2022. szept. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez gyerekes. Nemtudom hány éves vagy. De 4 hónap arra se elég h megismered rendesen a másikat s őt szeresd. Ez csak egy rózsaszínű felhő, semmi más. Nyílván rosszul esik h igazából semmit nem adot, csak ráruháztál valamit amire vágysz.

Nekem is volt ilyen, 5 hónap.

Lelkileg gondjaim voltak, kellett valaki aki kihúz ebből. Mivel kihúzott nagyra becsülöm, de nem volt az esetem, hasas, szőrös, kutyaszőrös, fűves volt, s rosszul voltam alapból a fűje füstjétől, volt h be is álltam tőle. Na ez volt az első ami távolított, a többi jött magától .Egyből azt akarta ismeretlenül h hagyjam ott a munkahelyem, költözzek hozzá, s legyek bejárónő. Szóval nem figyelt az elején h mit mondtam. A másik felem meg semmibenézi, mert hazudozott össze vissza, csak a mai napig nemtudja h elejétől a végéig tudtam. De szükségem volt rá a lelkigödör kilépésből.

Szóval emlékezetes maradt, bár azóta se tartom vele a kapcsolatot.

Szóval kedves kérdező, tedd túl magad rajta, s keress olyat aki magadért te meg őt szereted meg😉🙂

2022. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem most volt 1 éve, hogy szakított velem életem szerelme, és még mindig nem tettem túl magam rajta, talán soha nem is fogom. Úgyhogy nem tudok jó tanácsot adni.


32F

2022. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!