Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Akikkel szakít az ember, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akikkel szakít az ember, azok miért nem hagyják békén a szakítót soha?

Figyelt kérdés
Mi ez a kibékülési mánia évek múlva is?

2022. okt. 1. 09:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Ne általánosíts. Te bevonzod az ilyeneket, ezért ilyen problémákkal küzdesz. Mások meg normális párt találnak, akivel ha el is válnak az útjaik, normális módon folytatják az életüket.
2022. okt. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nekik is van életük amit normálisan folytatnak nélkülem.

De mi ez a ragaszkodàs?

2022. okt. 1. 09:16
 3/13 Mathus ***** válasza:
95%
a szakítás nem más, mint a szeretett személy elvesztése. pontosan ugyanaz a gyászfolyamat indul el, mint amikor meghal valakije, és ennek a feldolgozása nem automatikus, hanem tanult folyamat. ezért a delikvensnek meg kell(ene) tanulnia ezt, terápiával vagy önismerettel.
2022. okt. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja.


Nem mindenki jár így.


Csak van aki képtelen továbblépni, túllépni rajta. Vagy sérti az egóját. Vagy fél, hogy mást nem fog találni. Ott van még a birtoklási vágy is. Lehet válogatni.

2022. okt. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Lehet bunkó módra szakítottál és a másik nem tudja feldolgozni.

Velem sohasem volt ilyen, mert rögtön barátok maradtunk.

2022. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Engem pl békén szoktak hagyni, én meg aztán pláne.
2022. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha bunkón szakítottam volna kétlem hogy ki akarnának békülni.
2022. okt. 1. 10:43
 8/13 anonim ***** válasza:

#7

Minek "békülni", ha nem nagy bunkó voltál?

2022. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mindegy hogy szakítottunk, sose kerestek és én se.
2022. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert fáj a lelkük. Te még nem jártál így sosem? Nem szerettél senkit sem, aki otthagyott? Több évbe telik, amíg ezt az ember kiheveri, nálam 2-3 év szokott lenni, igaz, én nem szoktam utána próbálkozni, csak magamban reménykedem, hátha megbánja és visszajön, de amikor visszajön, mert volt már rá példa, akkor viszont már túl vagyok rajta, de ez min. 2 év nálam.
2022. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!