Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan reagáltátok volna le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltátok volna le?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 2 hete szakítottunk barátnőmmel, mert nagyon toxikus volt a kapcsolatunk 3,5 év után így gondoltuk szüneteltetjük a kapcsolatot egy ideig. Tegnap találkoztunk, beszélgettünk egy jót nagyon jó volt látni, gyönyörű volt mintha nekem csípte volna ki magát, nagyon jó volt a hangulat, sok témáról tudtunk végre beszélgetni egy jót. Elmentünk étterembe enni, éhesek voltunk. Beszélgettünk ott is és kérdezte beszélek e más lányokkal, mondtam neki nem. Gondoltam, ha megkérdezte énis rákérdek, beszélget e más fiúval. Az egyik kollegájával beszél, s mint kiderült elhívta bulizni hétvégén amibe belement és engem kicsit lesokkolt, előjött a féltékenység de próbáltam higgadt maradni. De mikor kijelentette azután már szomorú lettem és ideges hogy már mégse fogok kelleni neki és nem bírtam tovább kibasztam a hisztit, hogy mégis miért megy el vele meg az ismeretlen barátjaival bulizni.. és én voltam a hisztis meg hogy ebből a kapcsolatból így nem lehet több, mert folyton féltékenykedek és hisztizek. Elmondta őszintén, múltkor meló után találkozott a kollegájával, de nem akar tőle semmit de a csávó meg többet érez mint barátság, de nem nyomul rá mert tudja hogy 3,5 évig együtt voltunk.. Na most ti hogy reagáltátok volna le az esetet, mikor békülnétek a párotokkal, de ő kijelenti hogy elmegy bulizni a kollegával meg ismeretlen haverjaival.. Teljesen természetes? Oké, szünetet beszéltünk, de ettől még nem kell egyből a másik férfiakkal bulizni járni, vagy tévedek? Tegnap végleg szakítottunk, de érdekel a véleményetek. Köszi előre is a válaszokat..
2022. okt. 6. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok már együtt mi értelme pattogni ? Nem tökmindegy már?
2022. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szünettel már vége volt. Már akkor végleg lemondtatok egymásról.
2022. okt. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elrontottad, ez hatalmas égés, a barátnőd elkönyvelt tapadósnak, így növelted a kolléga esélyeit.


Nem volt jogod felháborodni, nem vagytok együtt, ez nagyon férfiatlan

2022. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

Már keféltek is, csak azt nem jelentette be. 0 esélyed volt amúgy is, de a hisztizéseddel egy nyávogó kisgyerek emléke marad meg benne; nem mintha sokat számítana már.


"gyönyörű volt mintha nekem csípte volna ki magát"


Látszik hogy nem értesz a nőkhöz. Semmi köze nem volt ennek se hozzád, mindenki másnak akart tetszeni és "jó csajnak" látszani. Le se szrta már a fejedet, csak úgy érezte leakarja zárni teljesen.


Nem hiába beszélt az új csávóról, már rég nem érdekled.

2022. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nővessz végre tököt aztán ne hisztizz ilyen ostobaságok miatt. Ha el akar menni bulizni akkor menjen, ha végig akarja kúratni magát a kollégáival akkor tegye meg nyugodtan. Te pedig viselkedj higgadtan, kimérten és ridegen. Ne pedig hisztizz.


Amúgy nekem ugyan ez a sztorim csak mi 2 év után szakítottunk. Benyögte, hogy elmegy a kollégáival bulizni. Tisztában voltam vele, hogy a 6 férfi kollégája közül kettő nyomult rá. Szépen elmondtam neki, hogy menjen nyugodtan, nem az én dolgom, nem rám tartozik. A buli után egy héttel írt rám, hogy nem e lenne kedvem felmenni hozzá filmezni. Addigra már a fülembe jutott, hogy az egyik kollégája a buli után levarrta. Szóval nemleges választ kapott az ajánlatára. Majd elkezdett hisztizni nekem, hogy milyen érzéketlen és bunkó vagyok vele xd.


Ha eszed lett volna akkor teljesen kívülállóként szemléled a dolgot és nem kezdessz el hisztizni. Ha higgadt és kedélyes maradtál volna akkor most ő menne vissza hozzád. Így viszont ugrott a dolog. De bőven benne van az is, hogy csak tesztelt, figyelte a reakciódat.

2022. okt. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A reakciója alapján teljesen lejáratta magát a lány előtt a kérdező.

Utolsó nagyon is érti hogy kell ezeket kezelni, ha menni akar menjen, viszont utána elment vissza ne engedd. (jellemzően akkor történik meg miután az áhított udvarlónak csak egy menetett ért meg és vissza sírná magát a régi baráthoz)

2022. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igaz én vagyok a hibás változtatnom kell magamon minél előbb ezen már elgondolkoztam tegnap este is.. de még mindig ír nekem, ma is ő kezdeményezte a beszélgetést, tehát még érdeklem.
2022. okt. 6. 16:49
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Akkor viszont vedd figyelembe hogy ne mutass ki ilyen erős érzelmeket előtte mert férfiatlan.

Tehát ne legyél számonkérő hogy mit csinál, de ha csinált vmi hülyeséget akkor ne is fogad vissza, tehát egy férfinak vannak elvei és tartja magát ahhoz. Az hogy hisztizel csak eltaszítod magadtól, és az is mondjuk hogy végig fekszik pár férfival aztán csettint egyet és vissza mész a nő szemében nagyon gáz sose leszel többé férfi neki azután

2022. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha még mindig írogat akkor vagy játszik veled, vagy nem tudja még mit akar. Javaslom, hogy egyenesen kérdezz rá. Akar még tőled valamit vagy sem. Ha a válasz "nem" vagy "nem tudom" akkor érdemes elhajtani a p*csába. Férfi vagy. Ne hagyd, hogy kihasználjanak vagy szórakozzanak veled. Legyen tartásod, büszkeséged.
2022. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem, ahogy 9-es válaszoló írta. Megírta, nem válaszol. Majd csak akkor, ha megváltoztam. Mert tényleg megszeretnék változni, ha nem is miatta, de magam miatt és az emberek miatt is hogy ne higgyenek hisztérikás embernek..
2022. okt. 6. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!