Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők szakítanak ha a férfi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szakítanak ha a férfi nem győzi anyagilag az iramot?

Figyelt kérdés

Nem úgy értem hogy a nő klasszikus értelemben véve aranyásó lenne, vagy anyagias, nem követel ékszereket, drága ruhákat vagy luxusautót, ő "csak nem akar otthon ülni" és állandóan programokra akar menni, de a férfi nem tudja havi több 100 ezerért ezt finanszírozni.


Ilyenből van szakítás?



2022. okt. 18. 08:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

Bullshit, programokhoz nem kell több 100k.

Lehet menni múzeumba, túrázni, moziba, társas klubba, last minute kiruccanásokra, edzeni, stb.

2022. okt. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
83%

100 ezer programokra?


Insta modellekkel jarnak?

2022. okt. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%
Átlag nőnek nem kell 100 ezer
2022. okt. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Miért van egy férfi egy ilyen nővel együtt? Ja a szexi külső és a szex már bőven elég neki egy kapcsolat fenntartásához. Ez kb öt perc alatt kiderül ismerkedésnél és akkor össze se jössz vele.

Addig gondolom nem volt gond, hogy a pénzed kell, ameddig volt elég, hát tudod addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér. Ha valaki a pénz miatt van veled és te tudod is az elején, akkor nem kell megsértődni, ha következetes és akkor is az kell neki, ha neked már nincs és robbant emiatt.

2022. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%
Igen, de mindenkinél más az "iram". Nálam is van az az anyagi szint, ami alatt nem tudnék kielégítő életet élni - mondom ezt úgy, hogy én is szórakozni eljárós, utazni szerető típus vagyok, aki hajlandó ezeknek a költségeknek a többségét állni (volt is ilyen kapcsolatom, a párom a felét sem kereste meg a fizetésemnek, és a szórakozást kb. 70-30%-ban én álltam, mert nekem fontosabb volt). Az pl. nekem sem lenen szimpatikus, ha vkit otthon enne a penész 24/7... én heti 1x szeretek kimozdulni otthonról - ha még nem is akar velem jönni, legalább ne patáliázzon, ha elmegyek nélküle a saját pénzemen, ill. azért néha legyen olyan kedves, és hívjon meg / szeressen örömet szerezni nekem (ezt természetesen visszafele ugyanúgy megadnám).
2022. okt. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
87%

Egy not sem ismerek, ahol a ferfi finanszirozza a programokat egyedul. Vagy talan a nagypapam ragaszkodik hozza az uj baratnojenel, ha jol emlekszem...

Amugy milyen programokat csinalnal te havi tobb 100 ezerert?? :D Inkabb onfejleszto konyveket olvasgassatok mar, mint ezeket az elmeleteket...


Nem, nem szakitanak ezert. Az otthonulesert igen, ha ok nem olyanok.

2022. okt. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
14%

Persze, minden szívbaj nélkül dobbantanak. Lehet programokat csinálni olcsón is, de az nem elég impulzív és izgalmas a nőknek, főleg egy idő után. Meg persze ciki is, azt posztolni hogy sétáltunk a főtéren, vagy hogy kirándultunk.

Az ilyen Orsós Dzsennifereknek még lehet hogy bejönne egy pesti kiruccanás, mekivel megspékelve, de aztán ő is egyre többre fog vágyni.

Úgy hogy kérdező szedd össze magad anyagilag, mert egyszer csak arra jössz haza, hogy a feleséged egy Maybach-ból integet egy ideges phase mellől, mondván bye-bye lúzer.

2022. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Közösen finanszírozzuk a programjainkat, de nem kerül havonta 100k nagyságrendbe, kivéve persze a nyaralást.
2022. okt. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Épp ellenkezőleg, azt vágom ki, aki egy anyagias fasz és például zavarja, ha én többet keresek. Hihetetlen, milyen anyagias kis kurvák tudtok lenni ti férfiak. Nálatok jobban aztán senkit sem érdekel a pénz meg a fényűzés. Azért költitek hülyeségekre, amint van egy kicsit több. Funkcionálisan nulla ringyóautókra meg lóbaszó méretű karórákra.
2022. okt. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
87%

7-es, lehet inkább te voltál túl unalmas És felszínes neki azért hagyott ott, ez alapján a megszólalás alapján.


De egyébként igen igazuk van a többieknek azért 100k-ért programokra járni havi szinten az igen csak luxus és nem gondolom hogy a felső osztályon kívül bárki is megengedheti magának ezt a jelenlegi helyzetben.


Szóval ilyen dolog miatt azért nem szakítanek, de volt már olyan hogy pénz miatt szakítottam mert már hónapok óta otthon ült a pali aztán csak mindig bekamuzta hogy munkát keres közben meg cigire költötte a pénzt és nem keresett munkát, szóval... 😅 Én tartottam el kb..

2022. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!