Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más férfi is így reagál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is így reagál ha szakítanak vele?

Figyelt kérdés

Jó barátok vagyunk a kollégámmal,egy munkahelyen párban dolgozunk. Sok időt töltünk együtt, van miről beszélgetni. Egyik nap mesélte, hogy véletlenül összetalálkozott egy üzletben az exével és az lelkesen elindult feléje (gondolom köszönni akart), mire a srác sarkon fordult és kiment az üzletből. Kérdeztem tőle, hogy miért van ennyire kiakadva arra a nőre, mire azt válaszolta, hogy élete legjobb nője volt és nagyon szerette, de ez most átcsapott egyfajta gyűlöletbe. Rákérdeztem, hogy miért lett vége, megcsalta? AZt válaszolta, hogy egyszer összebalhéztak valami apróságon, a nő folyamatosan féltékenykedett és elege lett a gyanúsítgatásokból. Rákérdeztem, hogy van másik nő is akivel nem áll szóba, mire rávágta, hogy több is.

Tegnap egy másik kollégával voltam beosztva és szó esett egy nőről ,aki a cégünknél dolgozik a könyvelésen, nagyon szemrevaló teremtés. A srác mondja, hogy az a nő kiborítja mindig kosarat kap tőle, pedig a haverral mégis összejött, együtt voltak hónapokig. Rákérdeztem, hogy ez biztos, mert soha nem említette egy árva szóval sem, de rávágta, hogy biztos.

Ma rákérdeztem a havernál, hogy tényleg együtt volt a Nővel, mire rávágta hogy igen, de annak már vége, szóra sem érdemes. Mondom minden nap látja, ez nem zavaró? Rákérdeztem hogy vele sem beszél? Annyit válaszolt, hogy ha teheti, akkor kerüli a társaságát, de ha találkoznak köszönnek egymásnak.



2018. márc. 7. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Neked mennyi magánéleted van amúgy, hogy ennyire máséval foglalkozol? De most úgy őszintén..
2018. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Végülis igen én is ilyen vagyok, bár nem direkt. Akiket igazán szerettem exeimet, sajnos addig húztuk a dolgot még meg gyűlöltük egymást. És szóba sem állunk azóta sem. Mondjuk nem is találkozunk. Másik ilyen dolog, aki semleges abban nem is lehet akkorát csalódni,mint akit szeretünk és őt hiba nélkülinek látjuk.
2018. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most éppen van valakim, még elég friss kapcsolat.

A kérdésedre reagálva, ha valakivel napi 12 órát vagy összezárva akkor mindenről beszélgettek.....a nőkről is!!!

2018. márc. 7. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Van, aki igen. Egyik exem mindennek elhord egy másik meg szinten kerül ha teheti. Van, akivel jóban vagyok.
2018. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Én mindegyikkel volt barátommal kifejezetten jóban vagyok, nem mindenki ilyen éretlen, kicsinyes hisztikirálynő, mint a kollégád. Szerencsére.
2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*mindegyik
2018. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!