Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért csinálják azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vanitas kérdése:

Miért csinálják azt a férfiak, hogy nem szakítanak, csak nem keresnek és nem válaszolnak az üzeneteidre?

Figyelt kérdés
Mármint én szeretem lezárni a dolgokat,sokkal nyugodtabb leszek utánna miért jó ez?

2017. jún. 15. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mert gyávák.
2017. jún. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Én a nőknél látom ezt... Szóval szerintem emberfüggő ez és nem nemfüggő.


Sajnos én szoktam reagálni, aztán a nő meg nem.


Lehet bennünk van a hiba és ők csinálják "jól".

2017. jún. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyávaság. Jönnek a kifogások is biztos, hogy azt szeretné, ha a másik fél is hozzá hasonlóan elhidegülne/eltávolodna. Vagy bizonytalan, határozatlan. Esetleg megerősítésre vágyik és így szeretne kicsikarni valami érzelmi reakciót a párjából.
2017. jún. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert hamarább tanítanak meg az iskolában deriválni, mint a normális, emberi kommunikációra, így nem tudják mit mondjanak. Ezért sunnyognak, kavarnak, belegondolnak olyan dolgokat, amik nincsenek jelen és még sorolhatnám. Érdemes egyenes emberekkel ismerkedni, ha te is egyenes vagy. Aki szemtől szembe, kertelés nélkül megmondja a véleményét, nem játszmázik mint egy öt éves.
2017. jún. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanazért amiért a nők, mert ez mindkét nemnél gyakori.


Gyávák a másik szemébe nézni, inkább úgy intézik, hogy egyértelműen rájöjjön a másik is.

2017. jún. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyávák egyszerűen...vagy csak azt akarják hogy a nő szakítson vele, és így nem a pasi lesz a rossz, hogy ő szakított...

Vagy az, hogy arra célozgat hogy már nem akar kapcsolatban lenni, és fél kimondani h vége... habár ez is gyávaság :D

2017. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert némelyik gerinctelen patkány puhap...cs.Talán mert éretlen és érzéketlen.
2017. jún. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!