Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanál a pároddal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanál a pároddal ha megtudod, hogy szorongással küzd?

Figyelt kérdés
pl. Amikor ráordítanak teljesen leblokkol, a konfliktuskezelő képessége zéro.

2019. jún. 26. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy időben annyira féltem tömegközlekedni, hogy még munkába indulás előtt is stresszeltem. Nem emlékszem, történt-e valami, ami kiváltotta, de kb fél évig leizzadtam akkor is, ha a kocsiban ülve megláttam egy buszt. A férjem segített leküzdeni, ha ő nincs, szerintem a mai napig bennem marad ez a szorongás/pánik.
2019. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ne ordíts rá :D
2019. jún. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem én is sok mindentől szorongok ami az átlag embernek semmiség. A párom ezt annyira azért nem kezeli jól egy időben direkt kényszerített bele helyzetekbe (nem kell rosszra gondolni még a pizzafutárral való kontaktus is idegessé tesz így nem nehéz olyan helyzetbe hozni hogy stresszeljek) de csak akkor maradnék vele és segíteném ha látom hogy akar és tud fejlődni. Sajnos saját bőrömön érzem mennyire lassú folyamat ez de muszáj kezdeni vele valamit főleg ha valami mindennapos dologtól stresszel be.
2019. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Te hulye vagy ugye? Nem hiába a párom ha mar annak mondom nem csak azert jöttem vele ossze mert egy kósza numerat akartam....

Mellette lennék! Mindenkinek vannak gondjai! Legalább ki használhatom a helyzetett hogy meg jobban magam melle kis sem 😅😂 de tényleg ne ordits rá 😅😂 idővel jobban lesz

2019. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet, férfi esetében?
2019. jún. 26. 09:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Unokatesom szorongasos volt az sem volt vicces :/ en es kesobb a barátnője segítettünk neki!
2019. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha aktívan foglalkozik vele, pszichológushoz jár, kezeli, próbálja uralni, akkor nem. Egyéb esetben szakítóok, nem foglalkozom önsorsrontó lusta emberekkel, akiknek derogál az önfejlesztés.
2019. jún. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Lenulláztátok a #7-est, pedig igaza van. Ő is azt írta, hogy segítene, de csak akkor, ha az illető is azon van, hogy gyógyuljon. Ha én nem akarok meggyógyulni, csak szenvedni, akkor nincs az a nő, aki engem kigyógyít a szorongásból, vagy bármiből. Ha van bennem akarat, szeretnék gyógyulni, de nehezen megy, de amire képes vagyok, azt megteszem, akkor megérdemlem az esélyt, de ha nem, akkor csak egy gyerek-anya kapcsolat lesz belőle. Vannak nők, akik erre a szerepre vágynak, de az sem egészséges. Két szorongó remekül megérti egymást, remekül tudják egymás sebeit nyalogatni, egymást sajnálni, de attól még nem adják meg a gyógyulás esélyét, pedig gyógyítható. Élhetnének boldog párkapcsolatban is, de nem.


Hány párkapcsolat szól arról, hogy nem boldogok, csak szívják egymás vérét, energiáját?! Na ez az!

2019. okt. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te vagy az, aki szorongással küzd, ugye? Mondd azt, hogy nem attól szorongsz, hogy ha lesz valakid, akkor elhagy, mert szorongsz... 😳
2019. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én el tudok fogadni szorongó pasit, magam is az vagyok, így jobban értem őket.
2019. okt. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!