Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek? Voltatok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy hogyan írjam le, vagy mivel is kezdjem. Talán csak kiírni szeretném magamból, mert nem tudom kivel megbeszélni ezt az egészet, aki megértené a helyzetet.


Szóval megismertem valakit, nagyon jól éreztem magam vele. Minden nap írtunk egymással, nagyon hosszú hosszú ideig. Mindent és mindenről tudtunk beszélgetni. Teljesen meg tudtam neki nyílni, és nagyon örültem, hogy van valaki, aki meghallgat, aki figyel rám, aki kedves velem és megismert, mert szerettem volna, hogy megismerjen ki vagyok, hogy mit gondolok mindenről, hogy milyen a személyiségem.


Közben, ahogy beszélgettünk én is megismertem őt és egy nagyon kedves, figyelmes, céltudatos, normális embert ismertem meg benne és igen, kötődés, érzelem is kialakult bennem felé, ami a hosszú beszélgetések alatt fokozatosan alakult ki, amit méginkább azért is érzek, mert egy nagyon nehéz időszakomban végig velem volt és átsegített azzal, hogy a tudata annak, hogy van valaki, aki ott van és várja, hogy írjak, jelentkezzek, hogy beszélgessünk, hogy elmondhatom neki a napi történéseket, az számomra nagyon sokat jelentett és hogy hálásnak érzem magam ezért. Ezt nem mondtam el neki, pedig mennyi mindent el szerettem volna még mondani neki. De ehelyett inkább más irány felé fordultam és elhanyagoltam őt, pedig nem akartam. Nem mentegetés képen, de már a vége felé nem láttam azt, hogy szívesen írna nekem, sőt már egyre ritkábban és később nézte meg azt, hogy mit írtam. Haldoklott a beszélgetés, én ezt így érzékeltem. Végül miattam megszakitottuk a kapcsolatot, mert ő azt gondolta, hogy ismerkedem másokkal, hogy ő nekem nem kell és nem érdekel. Pedig igenis érdekelt és még mindig érdekel, sőt el nem tudom mondani, hogy mennyire hiányzik ő és minden, az egész beszélgetés, de már hiába, ezt is elszúrtam, mint mindent eddig, már nem válaszol, nem nézi meg, hogy mit írtam neki.


Mit tegyek, hogy ne érezzem a hiányát, hogy ne gondoljak rá nap mint nap? Pedig le vagyok foglalva mindennel. Mégis mindig érzem ezt az ürességet, hogy már nincs és nézem, hátha egyszer ír valamit. Pedig tudom, hogy lezártuk.


... mégis nagyon hiányzik.... :(



2022. okt. 23. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem, mire jó ha egy fantomnak irkálsz akit sose láttál?
2022. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem találkoztatok?
2022. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az, amikor az ember nem él azzal a különleges lehetőséggel, amit a sors felkínált neki.
2022. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy még ti is belém rúgtok. Végülis megérdemeltem. Köszi.

... Nem mintha nem tudnám, hogy nem éltem azzal amit a sors felkínált..

2022. okt. 23. 21:25
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Ne haragudj, de ez egy piszlicsare dolog, nem is voltatok egyutt, nem is lattad sosem. En is baromi nehezen birom az elvalast, meg irrealisan sokaig gyaszolok kapcsolatokat, de azert ennel erosebbnek kell lenned, ez igazabol lof*sz volt, csak bratyiztal valakivel a netrol.
2022. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval megismertem valakit, nagyon jól éreztem magam vele. Minden nap írtunk egymással, nagyon hosszú hosszú ideig. Mindent és mindenről tudtunk beszélgetni. Teljesen meg tudtam neki nyílni, és nagyon örültem, hogy van valaki, aki meghallgat, aki figyel rám, aki kedves velem és megismert, mert szerettem volna, hogy megismerjen ki vagyok, hogy mit gondolok mindenről, hogy milyen a személyiségem.


Ezt nem nevezném megismerésnek. Jó biztos sok témáról beszéltetek, de valójában fogalmad sincs ki ez az ember. Nem láttad még élőben, nem tudod, hogy milyenek a gesztusai se.

Elképzeltél valakit és most a saját gondolataid által felépített személybe habarodtál bele.


"egy nagyon nehéz időszakomban végig velem volt és átsegített azzal, hogy a tudata annak, hogy van valaki, aki ott van és várja, hogy írjak, jelentkezzek, hogy beszélgessünk"


Fel tehetnéd magadnak a kérdést, hogy vajon ő hiányzik e? Vagy csak VALAKI hiányzik, aki várja, hogy jelentkezz és beszélgessetek? A te szavaiddal élve...


"de már a vége felé nem láttam azt, hogy szívesen írna nekem, sőt már egyre ritkábban és később nézte meg azt, hogy mit írtam. Haldoklott a beszélgetés"


Ezt gondold át, hogyha érezted ezt a dolgot, akkor nem mégis csak ő miatta szakadt meg az egész már előtte, mielőtt te más felé fordultál volna?? Ebből nekem úgy tűnik, hogy ő hanyagolta el a beszélgetést és te ezért mással keztél el beszélgetni.


"Mit tegyek, hogy ne érezzem a hiányát, hogy ne gondoljak rá nap mint nap?"

Mégis mi az, ami hiányzik? Mert, hogy nem ő az tuti. Mi hiányozna, őszintén? A szövegek, amiket írt?


"érzem ezt az ürességet, hogy már nincs és nézem, hátha egyszer ír valamit."

De valójában mi nincs? Betűket írtatok, nem is láttad soha. Lehet, ha látnád nem is keltene benned semmilyen érzést. Mégis halál komolyan veszed ezt az egész dolgot, pedig nem kéne.

2022. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így szoktak járni akik nem mondják meg a valódi érzéseiket. Mondd el neki
2022. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem éppen ez történt csak a másik oldalról. Soha többet nem akarok hallani felőle és eszem ágában sincs írni neki, ha várja, ha nem.
2022. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mai generacio beszarok ertelmiség nulla

Irogatsz random faszival azt hogy lehetsz szerelmes kell két pofon az kész😂

Személyesen kell ismerkedni előbe kell tárgyalni ugy a jo nem?

2022. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!