Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Megbocsátanék, de a büszkesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanék, de a büszkeségem nem engedi. Voltatok már ilyen helyzetben? Mit tettetek? Félre tudtátok tenni végül?

Figyelt kérdés
2018. márc. 19. 12:08
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy büszkeségből nem mentetek vissza és meg bántátok? Vagy a mai napig úgy érzitek jól döntöttetek, hogy nem mentetek vissza a volt párotokhoz?
2018. márc. 19. 12:10
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg is, de a párom nagy szemléletváltáson ment keresztül, miután szakított velem, belátta a hibáit, új terveket épített a kapcsolatunk javítására és dolgozik azon, hogy visszaszerezze a bizalmam, ezért adtam neki még egy esélyt.

25n

2018. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire súlyosnak ítélem meg a dolgot.

Mi történt?

2018. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a konkrét szitu dönti el...bianco választ nem lehet erre adni.
2018. márc. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Részletezd, így nem lehet válaszolni!
2018. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igazából röviden tömören annyi történt, hogy borzasztóan meg romlott a végére a kapcsolatunk és sűrűn beszélt rondán velem, emellett nem becsült meg és nem foglalkozott velem, előfordult, hogy hazudott arról hova megy...


Most békülni akar, mert szeret és meg változik, én még hezitálok nagyon

2018. márc. 19. 12:22
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy a megváltozás nem csak addig tart ameddig vissza nem kap, nem akarok több olyan helyzetet, mint amilyen a szakítás előtt volt. Nagyon rosszul éltem meg azt az idoszakot
2018. márc. 19. 12:23
 8/15 D. Brasco ***** válasza:
96%
Vajon mi az oka annak higy emberek ennyire mélyre süllyednek....es most azon hezital hogy rálépjen-e ismét a gereblyére.....
2018. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Sikerült azonosítani, mi okozta az eltávolodást? Meg lehet oldani? Te látod, hogy hol hibáztál? Olyan nincs, hogy csak az egyik fél hibás, és csak az egyik félnek kell változni.
2018. márc. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Erről eszembe jut egy kép, amin a 2-ra is házasodó nőktől kérdezik, hogy: Mi nem volt világos elsőre?
2018. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!