Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Elveszve éve óta, keményen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszve éve óta, keményen ragaszgodni a múlthoz. Jártatok már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsőkörben leírom röviden mire is keresek pontosan választ, alább kifejtem bővebben a történetem és hogyan jutottam idáig. Így nem kell mindent végig olvasnod.


Röviden 2 éve ért véget egy öt éves párkapcsolatom ami még 17 évesen kezdődött és 5 évig tartott. A lány szakításunkor tönkre tett annyira hogy elvesztettem a munkahelyem, mellette a virágzó vállalkozásom és padlóra kerültem de olyan szinten hogy fél évig csak feküdtem jóformán itthon mint egy darab sz.r hogy "én nem...". Mint egy élőhalott, épp annyit melóztam a megmaradt vállalkozásomban hogy legyen mint ennem és tudjam fizetni a számláim több-kevesebb sikerrel. Ez egy fél éves periódus volt ami után össze szedtem magam, szintén több kevesebb sikerrel, elvállaltam egy munkát, később elköltöztem ithonról fél évig egyedül éltem már másik munkahelyen és 2 hónapja hazajöttem és most itthonról dolgozom éjjel, nappal meg alszom. Próbálok valami kapaszkodót találni de minden olyan könnyen eldobhatónak tűnik. A lányok akikkel megismerkedtem eggyiknél sem érzem hogy komolyabban tudnék kötődni bármelyikhez is, csak vagyok napról napra. Ez egy elég üres állapot és nem értem hova tünt az a vidám gyerek aki mindig tutta mit és hogyan akar. Hogyan lett belőle ilyen elveszett. Nem rég felhívtam egy lányt aki nagyon sokat jelentett nekem, régen összejöttünk de én a fent említett lányt választotta helyette. Életem legnagyobb hibája volt. Lerendezte annyival hogy nem haragszik de ő már túllépett. A múltamból nem maradt senkim, így jártam anyátokat nézek, dumaragut, régi videókat, filmeket amiket régen imádtam és próbálok valami ki kapaszkodót találni hogy ne legyek ilyen elveszett retek. Ide is csak kétségbe esésemben írok mivel már tényleg nem tudom kihez fordulhatnék. Ha jártál hasonló cipőben vagy van tanácsod számomra kérlek ne tartsd magadban lehet pont az fog segíteni.


A rövid verzió is hosszúra sikeredett ezért a teljes sztoryt csak akkor írom le ha érdekel valakit :)


Köszönöm, 24F



2018. jún. 17. 02:53
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Szia, merre laksz? Kizárólag baráti alapon szívesen beszélgetnék, találkoznék veled, hátha tudnék adni egy kis pozitív energiát. Írj privit ha gondolod. :)
2018. jún. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Az önsajnálat tengerében uszikálva... nem, még nem jártam így.

Elhagytak már, qurva xar volt. Pár évig dajkáltam a szerelmemet iránta: milyen jó lenne megint vele, megcsókolni, megérinteni. Kerestem a válaszokat, miért történhetett ez, hiszen én szerettem, hiszen én mindent megadtam. De, aztán leesett. Tehetek én róla, h megunt, vagy kiábrándult, vagy jobbnak vélt vkit talált? Tehetek én róla, h nem szeret? A válasz az, h nem. Ez az ő döntése, érzése. Van jogom felül írni az ő érzéseit? Tehet ő róla, h így érez?

Nem. Nem tehet róla senki sem. Nem lettem rosszabb, nem lettem jobb, csak ez ennyi volt. Az életemnek meg menni kell tovább. Mert, ez az én életem, ezt én nekem kell irányítanom. Senki más nem érezhet, élhet helyettem.


Az én életemért én vagyok a felelős. Mindenki más meg a magáéért. Ez így van jól.

2018. jún. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Hogy van az, hogy volt munkahelyed, meg mellette egy virágzó vállalkozásod? A kettőt együtt nem értem.20 évesen virágzó vállalkozás? És mit tett a lány azon k>vül, hogy szakított veled, hogy tette tönkre a munkád is és a vállalkozásod is?

Aztán előrángatsz egy lányt, nincs ló jó a szamár alapon is, és csodálkozol hogy lepattint?

Szállj ki az önsajnálatból.

2018. jún. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Az ilyen szánalmas, puncis rinygéprktől mentsem meg a jóisten! A férfiasság legapróbb jrlét sem vélem felfedezni benned.

22N

2018. jún. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Saját magad ellensége vagy, mivel folyamatosan a múlton rágódsz...

Engedd el, különben így fogod leélni az életedet.

Megkeseredett férfit egy nő sem akar magának.

2018. jún. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nyugi, ez teljesen normális. Mindenkinek vannak rossz időszakai! Nem baj, hogy most keseregsz, egyszerűen csak át kell vészelni ezt az időszakot. Legyél türelmesebb a dolgokkal!
2018. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki életében van egy nagy tragédia, ami meghatározhatja az azutáni életét. Ha mindenki feladná, megakadna, megtörne úgy, hogy elmerülne az önsajnálatban, mivé válnánk? Élő enyésző sejttömegekké spiritusz nélkül. Meg kell gyászolni a múltat, de nem szabad benne megragadni. Gondolj bele, ezeket a destruktív energiákat mennyi minden másra, konstruktív cselekedetekre, célok kivitelezésére fordíthatnád. Hozzáállás kérdése, a hozzáállás pedig döntésé, akárcsak a hűség is. Légy hű önmagadhoz, akinek az alapállapota az építő, önmagában hívő, derűs, energiával teli lény. Miért akarnál a saját ellenséged lenni? Miért lenne az neked és a világnak jó? Csak magaddal rántanál többeket.

Mindenkinek vannak erősségei is. Meg kell találnod, hogy mi az és elkezdeni felépíteni magadat, levonva a konzekvenciát a múltból, mert csakis a tapasztalataidból tudsz építkezni, az adja az alapot, de ha már itt elfogy a cucc, hogyan épül fel a ház? Hm...24 vagy, ha 34 lennél, okkal érteném meg az aggodalmat, de 30 éves korodig még bőven meg is unhatod a nőket. :D Légy laza, engedd el, ami/aki rombol téged, húzd ki magad, légy ellenállhatatlan a nők számára az által, hogy csinálod a saját dolgodat és hiszel ebben, magadban. Ne lasszóval járj-kelj, hogy nőt fogj, állj meg egy pillanatra néha, érd el a nyugodtságot és önmaguktól repülnek rád idővel. Az egyetlen kérdés, hogy hiszel-e önmagadban, mert, ha igen, akkor így vagy úgy, különböző cselekvések által ennek eredménye fog látszódni. Amint bent, úgy kint. Just do it! :)

2018. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem a lány tett téged tönkre, hanem te saját magadat. Szerettem én is így egy fiút, ez a 20 éves kor körüli időszak életveszélyes, és én 10 évig nem tudtam újra szerelmes lenni. De én ezalatt is dolgoztam, nem is tehettem mást. Az, hogy 10 évig nem tudtam újra szerelmes lenni, nem azt jelenti, hogy elvesztettem a nagy Ő-t, az egyetlent az életben, hanem csak annyit jelent, hogy minden tekintetben túlérzékeny vagyok, aki nehezen enged el olyan dolgokat, amikhez nem kéne ragaszkodni. Kellően fejlett érzelmi intelligenciával rendelkező ember nem fogja magát tönkre tenni egy egyoldalú szerelem miatt és őrületesen szerelmes is csak akkor lesz, ha az érzései viszonzottak és csak addig, amíg az érzései viszonzottak. Minden más csak illúzió és önsajnálat.
2018. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%
Aha. 22 évesen munkahelyed ÉS virágzó vállalkozásod volt egyszerre.
2018. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Synesztro ***** válasza:
Sya. 30/F vagyok. 20on évesen nősültem, rendkívül korán. Azt hittem megtaláltam az igazit. Egyből gyerek-ház-kocsi stb. 3évig maga volt az álom. Piszkosul keményen melóztam, 12h ban, veszélyes üzemben, de úgy láttam megéri. 3 év múltán tudtam meg, hogy a feleségem titokban egy nap, hazugsággal elment itthonról, mint kiderült nem oda, ahova mondta, hanem abortuszra, az egyik szeretője (mint kiderült több is volt) teherbe rakta, és el akarta titkolni, de a legjobb barátnője, akinek én mindig segítettem, miután a párja a gyerekestül otthagyta, úgy döntött, hogy inkább kitálal. Elváltam. 23 éves révén, hova máshova, mint vissza a start mezőre, azaz a szüleimhez, mivel mindenem elúszott, és egy iszonyatosan csúnya több éves pernek néztem elébe. A ház, a kocsi, közös hitel, vagyis bebuktam mindent, mindenem elúszott, a 20 as éveimet BÁR listásként totál eladósodva kezdtem, azóta is az vagyok. (8millió körül). A fiamat egy évig nem láttam, mert eltiltotta, dacára a bírósági,gyámügyi pereknek, és bírságoknak, mivel nem volt miből levonni, ezt egy évig eljátszhatta. Eljártam dolgozni, de mivel a kiváló munkahelyemre, a perek miatt alig- alig tudtam bejárni, hisz majd minden hónapban legalább 5-6nap szabit kellett kikérnem, ami rögtön el is fogyott, így megváltak tőlem, munkanélküli is lettem. "otthon" ültem, és sirattam magam. Volt, hogy éjfélkor becsöngettem a legjobb gyerekkori barátomhoz, és az utcán fél órát bőgtem, a vállán, majd bocsánatot kérve, hazakullogtam. Ez bő fél évig ment. Aztán a barátaim felkaroltak. Eljártam hozzájuk, minden 7végén. Grillpartiztunk, volt hogy ott is aludtam. Ami most következik talán röhejesnek hangzik, de velem így volt. A barátomnak, volt egy 16-17 körüli húga. Már szemre való volt, de még ártatlan, viszont már imádott a fiúkkal kacérkodni. Elkezdett velem úgy viselkedni, mintha "járnánk". SEMMI!!! Nem volt, még egy csók sem soha, és azóta sem. De megfogta a kezem, ha a városban sétáltunk a branccsal, belémkarolt, néha megölelt, sokszor adott puszit, és volt, hogy délutáni mozi maraton közben a karomban aludt el (persze ruhában). Soha nem tekintettünk egymásra barátnál többre, de nekem akkor ez a női intimitás, az érintés, a simogatás, és az, hogy azt éreztem, hogy mégiscsak törődnek velem, mégiscsak érek valamit, hogy fontos vagyok, ez kirángatott a depresszióból. Elkezdtem újra ismerkedni, hisz visszatért az önbizalmam, már nem feszengtem azon, hogy úristen hogy mondjam el az első randin, hogy 23 éves elvált 1 gyerekes családapa vagyok. Hát pont így. És akinek bejövök, az legalább megpróbálkozik elfogadni ezt a tényt, és vagy érek annyit, hogy elfogadja, vagy nem. De ez már nem érdekel, és nem hat meg. Akinek nem érem meg, az keresse tovább a nagy Ő-t. Én is azt teszem. Azóta helyre raktam magam, a nejemmel az évek nagy viszályából, végül rendeztem annyira a helyzetet, amennyire a gyerekünk miatt feltétlenül muszáj volt. A múltkor, bár neki van élettársa, felajánlotta, hogy akár le is zuhanyozhatom nála:S, de már nem mozgat meg, semmit sem akarok tőle, és amúgy is, végre kint vagyok, nem akarok visszaesni. Van munkám, jó munkám. Még mindig nem könnyű, de nagyon jól keresek vele, van egy 3 tagú brigádom, és bár házam nem lehet, egy nagyon faja hatalmas albiban lakom, és van 2 "kocsim" amit a szüleim nevére voltam kénytelen venni, a bár lista miatt, de már ez sem érdekel. Egyenlőre lezártam a gondjaimat, és a mának élek. A gondokkal majd akkor törődöm, amikor elkezdenek kellemetlenné válni. Bocs hogy hosszúra sikeredett, ennél nem tudtam rövidebbre sajnos. Ez az én életem, remélem segített valamit. Nekem jól esett kiírni magamból:)
2018. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!