Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitás után pasinak mért jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után pasinak mért jó ha barát marad azzal csajal akivel szakitott?

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 20:56
1 2
 11/13 Kroms ***** válasza:
Nem jó, inkább szánalmas. Egy nőt vagy rendszeresen megfektetsz, vagy a barátnője vagy.
2022. nov. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fél, hogy punci nélkül marad.
2022. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én 95 százalékban baráti módon váltam el barátnőimtől, de ez nem jelenti, hogy bármelyikkel a későbbiekben összejárnék. Egyesekkel úgy hozza az élet, hogy néha találkozunk vagy váltunk pár szót közösségi oldalon. Pl. aki gyermekkori barát, azokkal szívesen találkozom bármikor.

Jómagam férfias férfinak tartom magam (ill. mások is), ha vége egy viszonynak, akkor azt lezárom. Nem rohanok olyan vonat után, ami már elment! Természetesen, mindez nem jelenti, hogy a szakításokat ne viseltem volna nehezen, egyes esetekben nagyon nehezen.

2022. nov. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!