Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk, hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, hogy tudnám visszaszerezni? Csoporttárs egyetemen, barát akar maradni.

Figyelt kérdés
Múlt félévben jöttünk össze, eleinte én mentem oda hozzá barátkozni, aztán láttam, hogy "úgy" néz rám. Nagyon különleges fiú volt...Addig-addig udvarolt, hogy képes voltam érte otthagyni egy 3,5 éves kapcsolatot. Sosem éreztem ilyen nagy szerelmet. Jártunk 2 hónapig. Persze voltak kisebb-nagyobb problémák de szerintem nem voltak vészesek. Aztán egyszercsak megszólalt h "már nem szeretné megfogni a kezem" és hasonlók. Hétfőn szakított velem, és közölte hogy csak egy fellángolás volt. Én azonban nem tudom ezt elfogadni, hogy szerezhetném ezt vissza?

#szakítás #ex-visszaszerzése
2018. ápr. 15. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hónap? Ne röhögtess, az semmi. Nem tudod visszaszerezni, mert soha nem volt a tiéd. Barátságból esetleg megdug még párszor aztán annyi.
2018. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3,5 éves kapcsolatot borítottál egy jöttment senkiért?


Nekem sem kellenél hosszútávon!!

2018. ápr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, szóval akkor leírok még pár részletet mielőtt még több bíráló komment jön. A 3.5 éves kapcsolatom nagyon ellaposodott a végére. Ha nem jön ez az illető, akkor is szakítottam volna, maximum később jutok elhatározásra. Sokszor minősíthetetlen hangnemben beszéltek velem, csak gondoltam türelmes leszek, csakhogy az utolsó fél évben még a szokásosnál is többször veszekedtünk. És akkor jött ez az új...annyi plusz infó, hogy előtte is ismertük egymást, és nem ugrottunk bele rögtön, én nagyon sokat dilemmáztam hogy mi legyen. És teljesen másnak mutatta magát mint amilyen lett. Csak nem értem, nem tudom, hogy az én hibámból, vagy csak rájött hogy mégse én vagyok az igazi. Időközben megjelent amúgy a régi barátom is, hogy elismerihogy bunkó volt és kezdjük újra...lehet hogy megfontolom...
2018. ápr. 17. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!