Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnék érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék érzelmileg könnyebben továbblépni a szakítás után?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy kapcsolatom, néhány hónapos volt, viszont én szerelmes lettem a srácba. Ő volt az aki szakított, de én is valósnak éreztem a problémákat csak én elkerülőbb típus vagyok és jobban elviselem hogyha látom hogy a kapcsolat nem jó irányba halad, mint hogy szakítsak. Megszakítottuk a kapcsolatot, nem beszélünk egymással azóta, viszont én érzelmileg úgy érzem magamat, mint aki benne "felejtette" magát a kapcsolatban. Ha történik velem valami, mindig eszembe jut, hogy milyen lenne erről beszélni vele, meg hasonlók. Próbálom magamat leállítani ilyenkor. Mi mást tudok tenni?
2022. nov. 10. 15:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj fel társkeresőre, élvezd, hogy napi tíz faszinger megpróbál összejönni veled, és fényezi az egód.
2022. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Varni,hogy jobb legyen. En is ebben vagyok most.

Mast tenyleg nem tudsz.

2022. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

- kertészkedés

- hegymászás, erdő, kirándulás, jó a tüdőnek és edzésnek is!

- kis jó minőségű szolárium, egy kis bőrszín + kis D-vitamin is

- ezen kívül ajánlatos szedni C, és D, vitamint.

- járj el kezdj el egy küzdősportot. (illetve 50 körül már érdemes a pilates is)

- tanulj meg sütni főzni, új ételeket

- keress valami hobbit

- de vehetsz egy xbox-ot vagy ps5-öt is úgy is jön a hideg

- vegyél egy kutyát menj vele sétálni

- járj masszázsra

- nézz sorozatokat

- írj egy könyvet

- ismerkedj másokkal


És ha sikerül építs egy időgépet, ami ha sikerül akkor írd meg légyszíves!

2022. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem sikerült.... :(
2022. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

#3 a figyelem elterelés egy hülyeség. Egyrészt csak addig nem fog rá gondolni amíg csinálja ezeket, utána ugyan úgy jönni fog megint a gondolat/gondolatok. Másrészt sokszor a tevékenységek közben is ott vannak a gondolatok, hiába te nem akarsz rá gondolni.

Harmadik: mi van ha valakinek qrvára nincs kedve bármit is csinálni? Mármint legyen szó egy lusta emberről, vagy akinek megvan már a rutinja az életben és nem akar változtatni rajta? Azoknak a sütögetés meg hegymászás meg ilyesmi csak kínzás lesz...


És mondom ezt úgy, hogy ugyan abban vagyok én is mint a kérdező, és amiket leírtál lol a hideg verne ki hogy ilyen baromságokat csináljak, mármint a szociális részek (meg kertészkedés?!?!!), lusta vagyok, van konditermem otthon, szedek vitaminokat, van 20 játékkonzolom kb meg steamem 850 játékkal és baromira utálom az emberek társaságát, szóval az én életem szuper, eszem ágában sincs változtatni, de attól függetlenül rohadt idegesítő hogy olyan gondolatok kínoznak amiket nem is én idézek elő, hanem az agyam akaratomon kívül... Szal ja, vagy az idő segít, vagy majd ha beesik egy másik csaj az ablakon aki érdemes is arra hogy feladjam ezt a király agglegény életem :D

2022. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

akkor üljetek otthon és szenvedjetek, meg se próbáljatok tenni ellene semmit...


hallgassátok a depi love zenéket, és nézzétek a romantikus filmeket meg a közösségi oldalaikat...


biztos segít


de elhatározás is kb. 0.

2022. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lefoglalom magam, nem erről van szó. Szerencsére nagyon jó fej barátaim vannak, akik támogatnak így nem vagyok izolálódva a külvilágtól. Csak úgy érzem, hogy hiába telt egy kb 1 hónap, ugyanúgy benne vagyok abban az érzelmi mocsárban.
2022. nov. 12. 17:54
 8/11 A kérdező kommentje:
és nem látom produktívnak. Mármint nem azt érzem, hogy jó ezzel halad a szakítás okozta gyász feldolgozása.
2022. nov. 12. 17:54
 9/11 anonim ***** válasza:
En az 5.honapban szenvedek meg mindig,ha ez segit :D
2022. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Yay :D Mennyi ideig voltatok együtt?
2022. nov. 13. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!