Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hogyan lehet ezen a gondolaton továbblépni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 6 évig voltunk együtt a párommal már a közös lakást terveztük és szakított hogy már nem érez úgy és nem akarta fixálni a dolgokat.

És mondta hogy meg akarja találni az igazit.

Én anno vele vesztettem el de mégis fusztrál a gondolat hogy ő le fog feküdni más lányokkal, udvarolni fog nekik, rájuk menni, smárolni stb..tehát az után az intimitás után ami köztünk kialakult. És nagyon zavar a tény hogy ő le fog feküdni idővel mással.

Ti akik szakítottatok ezen hogy tettétek gondolatban túl magatokat? Mert gondolom ez mindenkit zavar vagy ha látja a párját hogy mással van. És az egy dolog hogy én is akkor gondolom idővel leszek mással csak mégis ez tök zavar..


26L


2020. aug. 1. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nem teljesen ugyan az, de engem megcsalt a párom

Hidd el azóta is folyamatosan ez villan be előttem

Sőt már együtt is van azzal a nővel

Hihetetlenül fájdalmas érzés

Gondolom ha idővel én is találok valakit akkor jobb lesz

Van hogy rémálmaim is vannak, nem hagy nyugodni a gondolat


Tudom ezzel nem nyugtattalak meg, de sajnos ez az igazság

2020. aug. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
neked is fog udvarolni más, pár hónapot adok és már más pasival fogsz lefeküdni.
2020. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is folyamatosan ilyenek járnak a fejemben, nagyon fáj amit tett velem. Azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el vizualizálni magadban egy szép képet egy új sráccal. Képzeld el, hogy találkozol majd vele, hova fogtok együtt menni, milyen jól fogod érezni magad és hogy mennyire fog téged szeretni az a jövőbeli párod. Nekem bejött. Ettől kicsit erőre kapok és azt érzem, hogy sokkal többet érek és a volt pasim vesztett többet bizony, azzal hogy eldobott. Rám pedig valaki sokkal jobb vár. Kicsit olyan mintha álmodoznál, de nem kell álmodozás szintű rózsaszín dolgokat elképzelni, amik sosem történhetnének meg. Csak alap dolgokat vizualizálj, így befogod előbb utóbb vonzani a várt jelöltet. Nem pont olyan lesz persze, mint a fejedben, lehet sokkal jobb. Én eddig bármit nagyon szerettem volna ezt a dolgot gyakoroltam mindig és végül megkaptam, amire vágytam. Nem tudom minek mondják ezt, lehet van némi köze az agykontrolhoz, bár ahhoz nem értek. Én ezt magamtól kezdtem el csinálni még gyerekkoromban. De mindenesetre rosszabb nem lett. A lényeg, hogy elősegítsd a pozitív szemléletet.
2020. aug. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
LOL Jól lapátra lettél téve.:D
2020. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy Te mekkora egy süsü vagy már ne is haragudj... Itt síránkozni ennyit.. Egy kis életképességet mutass már könyörgöm.
2020. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!