Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Most jöttem rá hogy mégis őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem rá hogy mégis őt akarom, hogyan tovább? (bocsi, kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Na szóval én egy lassan a harmincas évei közepén járó nő vagyok. Volt egy több éves párkapcsolatom, ami amúgy tök jó lett volna mert a volt párom tényleg úgy bánt velem ahogyan egy nővel kell, a tenyerén hordozott szó szerint. Megismerkedésünk után nem sokkal én oda is költöztem hozzá, ő meg is tett értem mindent ami elvárható egy komoly kapcsolatban, bevitt a munkahelyemre minden nap, haza is hozott, jól főzött, kimosta a ruhákat,megcsinálta az elvinni való szedvicseket, meg mindent a ház körül a rendes munkája mellett, nekem csak a takarításra volt gondom. Neki nagy tervei voltak, új szép nagy közös ház, kocsi, gyerekek, ő velem képzelte el az életét. Én is pont ugyanezekre vágytam csak sajnos a szex a kezdetektől nem működött köztünk, gyakorlatilag majd három év alatt egyszer se tudott kielégíteni mert nagyon hamar elment. Én meg emiatt az évek alatt szépen elhidegültem tőle és hát sajnos az lett a vége hogy megcsaltam. 😔 Sajnos le is buktam a pasival. A párom teljesen kiakadt de ennek ellenére amúgy meg tudott volna bocsátani nekem, tudom hogy ez most így furi kicsit de még ő könyörgött nekem hogy ne szakítsunk mert ő csak velem tudja elképzelni az életét. Viszont egy pár hónapos se veled se nélküled huzavona után én már az új pasival akartam folytatni szóval szakítottam vele. Viszont ővele meg nem úgy alakultak a továbbiak ahogy képzeltem, őrá én semmiben nem tudtam számítani, mindent elvárt volna hogy én csináljak neki,már úgy éreztem magam mint ha az anyja lennék, ez nem normális dolog szerintem. Meg nem akarta az összeköltözést így nekem külön albérletbe kellett mennem. Mi amúgy nem mondtuk ki hivatalosan hogy együtt vagyunk szóval én nyitottam közben más pasik felé is de rá kellett jönnöm hogy a felhozatal az egy katasztrófa, egy normális pasi nincsen. Már eltelt majd egy év a volt párommal való szakításunk óta és én ez idő alatt átértékeltem magamban a dolgokat és arra jutottam hogy nekem mégis ő kellene mert amúgy ő tényleg nagyon jó ember és vannak fontosabb dolgok is a szexnél. Igen ám de neki meg úgy egy hónapja új barátnője lett, már a fészre is kitették és el is vitte a lányt külföldre wellnessbe meg ide-oda, kirakták az ölelkezős, puszilkózós fotókat. 😭 Én teljesen kiborultam ezen, a pasimmal közöltem hogy vége, ne is keressen és próbáltam beszélni a volt párommal hogy szeretném ha újrakezdenénk de ő meg már hallani sem akar rólam mert ugye én beszéltem a szexuális problémáinkról a barátnőimmel de ők meg ezeket továbbpletykálták és így kitudódott hogy a volt párom milyen rossz az ágyban, így ő most úgy érzi hogy én lejárattam őt mindenki előtt. 😭😭😭. Meg még egy butaságot csináltam, kitettem a fészre hogy mi újra együtt vagyunk, meg a régi fotóinkat csak hogy hátha újra felélednek az érzések a volt páromban. Tudom hogy hiba volt meg gonosz dolog volt így bekavarni de már nem tudok józanul gondolkodni, teljesen kivagyok már, depressziós vagyok. Hogyan menthetném meg ezt a helyzetet, lehet innen még visszaút? A régi életemet akarom a régi párom mellett! 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

2022. nov. 14. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Trollkérdés
2022. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te csak egy kényelmes, biztonságos kapcsolatot akarsz, nem a volt párodat. Teljesen jól döntött, te is próbálj meg felnőtt módra tovább lépni, ezúttal, ne fszról, fszra, mint a pillangó, hanem felelősségteljesen egyedül.

Jó lenne, ha 34-5 évesen már menne mankók nélkül is a felnőtt lét. Akkor lehet, hogy a következő pasit már normálisan tudnád kiválasztani és kezelni. Vond le a tanulságot, nőlj fel és találd ki pontosan kit, mit szeretnél az életedbe.

2022. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ezt a szexes részt részletezhetnéd. Mi az, hogy 3 év alatt egyszer sem tudott kielégíteni? A farkával? Nem minden nő képes vaginális orgazmusra. A nyelvével, ujjával? az is kielégülés, nem is próbálta? Akkor tényleg vele volt a baj. Vagy ezt meg sem beszéltétek, hogy jó lenne, ha valahogy kielégítene? Elvileg nagyon kevés az olyan nő, aki sehogy sem tud kielégülni, kétlem, hogy te pont közéjük tartoznál.
2022. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Tévhitben vagy saját magadról.

Nem, nem bírtad a szexualitását elviselni.

Tevhit az amit most hiszel hogy rájöttél anélkul is elvagy, a masik is le fog mellette zsibbadni hidd el. Ezt nem lehet bírni hosszu távon.

Azért jó csak minden másban es segitokesz stb mert kompenzál.

Minden tré pasi kompenzál. Hogy egyik oldalát a másikkal tegye elviselhetővé.

Nagy zsákutca lenne ha visszamennél.

2022. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Atya-úr-isten! :D

Pfijj g*ci szóhoz se jutok. :D

Remélem ez fake story.

Ha nem: ha elmentek wellnesezni gondolom szereti és komoly, kidobtad, új barátnője van. Most azt kéne írnom hogy lépj tovább, hagyd békén, de mire írjam? A régi életedet akarod, megcsaltad.

Csak hiányzik, sz*r volt a következő kapcsolatod. Nem ez az egy ember él a Földön, majd találsz mást, amúgy meg foglalt. Az hogy kivagy, egy jelen állapot.

Arra gondolj hogy visszafogadott volna úgy hogy megcsaltad, ennyire szeretett. Most pedig van valaki más akit így szeret. Ne tedd tönkre.

2022. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Annyira latszik,hogy kamu.
2022. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Te arra jottel ra , hogy anyagilag vele volt a legjobb az eleted es a jovod is.. nem szereted te őt , csak nem akarsz csorosagban elni meg sokat dolgozni es stresszelni!!
2022. nov. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#2, #4, #5, #7, köszönöm az építő jellegű értelmes válaszokat.
2022. nov. 14. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
8. Te tudod .. dilo
2022. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, ez egyértelműen troll.
2022. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!