Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú lehet egy kapcsolat, egy olyan csajjal, akivel 5perc alatt jöttem össze egy bulin?

Figyelt kérdés
Igazából nem is én szemeltem ki őt, hanem ő engem. Meg se fogalmazódna bennem ez a kérdés, ha nem lenne egy másik lány, akit neten ismertem meg és a héten elszeretném hívni talizni. Akkor is eszembe jutott a netes csaj, amikor a buliban voltam a másikkal.
2010. jún. 8. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát..nem tétovázott, lehet h mással is megcsinálná, vagy annyira bej9ttél neki h úgy érezhette h most vagy soha :D

neked kell döntened

2010. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Általában nem jellemző, de nekem volt már discos kalandból komoly kapcsolatom. Neten ismerkedést utálom, eddig mindenkit elküldtem aki ott próbálkozott, és vadidegenként felvett msn-re meg bejelölgetett.
2010. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már egyszer feltetted. :)


Amúgy az exemmel úgy jöttünk össze egy bulin, hogy megtetszettem neki és berángatott a wc-be (tovább gondolom nem kell ecsetelnem a dolgot). Durván egy évig voltunk együtt és azt hiszem, hogy pont Ő volt az a csaj, aki le tette nekem az alapokat ahhoz, hogy hogy is kell viselkedni egy lánnyal egy kapcsolatban (ezt pontosan azért tudta megtenni, mert pörgős és nagyszájú típus volt). Pedig volt már előtte is kapcsolatom.


VISZONT, ha a netes csaj szimpatikusabb, akkor felesleges a bulis csajjal erőltetned a dolgot.


20F

2010. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy mással is megtenné, ill. nem feltétlenül igaz, én is gyakran ismerkedtem discoba, és ha valakivel jártam nem jöttem össze senkivel, az csak egy pótmegoldás, ha az embernek nincs kivel járnia, akkor is hiányzik a smárolás...
2010. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen nálam egészen pontosan a következő nagyobb buliig tartott...
2010. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12:14

Azt írtam h LEHET!Nem mki egyforma, és ha bevállalós lány akkor lehet arra is következtetni, nem ismered te sem, én sem:)

1. voltam

2010. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Járhatok rosszul azzal, ha a netes csajt elhívom talizni? Lehet már nem is lenne olyan szimpatikus és akkor nyugodt szívvel jönnék össze a másik csajjal. De ha mégis összejönnénk, akkor azért lenne fura, mert valószínűleg megyünk még oda bulizni, és a csaj is ott lesz.
2010. jún. 8. 12:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont írtzad a kérdésed alatt h a netes csajjal taliznia akarsz, csak ezért kihagynád?Másrészt nem hiszem h már ott tartotok a bulis csajjal h ne találkozhass mással is, főleg, aki előbb volt
2010. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hívd el mindenképp a netes lányt!
2010. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig tart ameddig meg nem du.god a parkolóban
2010. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!