Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kapcsolatok többsége miért ér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatok többsége miért ér véget 1- 1.5 év után?

Figyelt kérdés
2022. nov. 14. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert addigra válna komolyabbá, addigra lecseng az első varázslat, jönnek az első problémák, előjönnek a hibák. És kiderül, hogy az ember nem ezt a lovat vette.
2022. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Addigra jönnek rá egymás rossztulajdonságaira.


Primitívebbek "ekkó unnyák meg a szekszet ugyanazza' a szeméjje'"

2022. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Képzelem mennyi tapasztalatod van a témával kapcsolatban, #2. :D
2022. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
2: Nem mindig. Sok kapcsolat többéves barátságokból születik, ahol néhány éve azért már ismerik egymást, rossz tulajdonságokkal együtt. Persze igaz a mondás is , hogy "lakva ismeri meg egymást az ember".
2022. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%

3


Szerintem o meg szuz

2022. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

4.


Félreérted, én a rejtett rossztulajdonságokra gondoltam, amelyeket egy barátságban nagyon könnyű jól álcázni, még egy futó kapcsolatban is, de hosszabb távon nem. Talán nem is tud róla az egyén, hogy egyáltalán van.

2022. nov. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%

3-5


Nem tudom ezeket a spekulációkat honnan szeditek. 3 kapcsolatom volt életemben, ebből az egyik valamivel hosszabb, a másik kettő nem annyira. Testiség két esetben volt. És igazából ennyi elég is volt, elégséges emléket szedtem össze a maradék időre.

2022. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Másik szempont: addigra eloszlik a rózsaszín köd és rájönnek, ha nem okés a kapcsolat, pl toxikus vonások, vagy nagyon eltérő jövőkép. Néha idő, míg felismeri az ember arról, hogy reménytelen a dolog és megbizonyosodik erről és elgyászolja a kapcsolatot.

Sokszor már hónapok óta fennálló problémák állnak a szakítás hátterében és jó pár sikertelen kísérlet a megbeszélésre és változtatásra.

2022. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
Szexuális forradalom, 1968. Az európai kultúra vége.
2022. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: Ennek ehhez mi köze? A szexuális forradalom (az egész hippi korszakkal együtt) főként Amerikára jellemző. Európai kultúra? Mi? A hippik? :D
2022. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!