Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szerezzem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza a szerelmemet?

Figyelt kérdés
1 évet voltunk.Ma szakítottunk (többször már volt kisebb-nagyobb veszekedés), de ma azt mondta elege van a viselkedésemből és el akar hagyni.Én szeretem őt mindennél jobban és nagyon hiányzik már most.Hogyan szerezzem vissza? Mit tegyek hogy visszajöjjön? Kérlek segítsetek!!! 23/L

2022. nov. 25. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mar reg mast dug, draga.
2022. nov. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem dug mást:)
2022. nov. 25. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta el akar hagyni, nem azt hogy szakít. Ebből nekem az jön le, hogy ideges rád és azt akarja úgy viselkedj ahogy ő elgondolja, ezen célért pedig büntet. Hogy ez mennyire toxic helyzet pontosan, azt nem tudni, mivel nem írtál sokat róla. De ismerve az oldalt és a reakciód, sok jóra nem számítok.


Nem tudsz semmit tenni az ellen, hogy valaki elhagyjon, bármit csinálhatsz. Nem tudsz senkit erőltetni arra, hogy szeressen, fontos legyél neki. Elmondta hogy elege van abból amit csinálsz. Hogy ez megint mi, nem írtál róla. Annyit mondhatsz neki, hogy szeretnéd megbeszélni a dolgokat, ha benne van akkor keressen meg.


Valószínűleg nem fog, mivel szakított. Ha pedig egy manipulatív fsz és fenyegetésként csinálta, mert tudta hogy f.sol hogy elhagy és fetrengsz érte, akkor örülj neki hogy vége.

2022. nov. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sokszor kiabaltam vele meg csunyakat mondtam ra
2022. nov. 25. 20:15
 5/16 anonim ***** válasza:
4-es Miért?
2022. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem költött rám meg nem figyelt rám
2022. nov. 25. 20:47
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

XD jobb is hogy elhagyott.

Nem koltott ram...jesus

2022. nov. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os Akkor örülj, hogy vége van, ne kívánd vissza, ha nem volt jó egyikőtöknek sem együtt.
2022. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
7: attol meg szeretem
2022. nov. 25. 21:19
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Na és, ha szereted, attól még nem vagytok együtt boldogok. A veszteség érzése elmúlik.
2022. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!