Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után mivel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mivel lehetne betölteni azt az ürességérzést?

Figyelt kérdés

Amikor úgy érzed felkelni sincs értelme mert úgysem találkoztok már? A napnak sincs értelme. Semmi valahogy nem tud megmozgatni.

Hogyan lehetne jól érezni magunkat, kiküszöbölni ezt a kúttalan érzést?

Amikor nincs is más akivel jól éreznéd magad



2022. dec. 10. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szakítás ehhez az érzéshez. Pusztán az egyedüllét is kiváltja.


Megoldás: továbblépsz.

Könyveld el, hogy vége, és tudd hogy vannak mások, akik közül lehet választani. Mással jobban fog működni.

Lehet, hogy így fogod megismerni azt (sok ilyen szokott lenni), aki mérföldekkel jobb.

2022. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt egyébként?
2022. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem elmegyek bulizni.

Semmi különös nem történt, lehet én változom csak.

Eddig bíztam benne, újabban meg nem bízom, mjntha összetört volna egy képet bennem róla.

Nem tudom melyik az illúzió. Lehet tévedek akkor ha megbízom benne, de lehet akkor tévedek, amikor nem bízom meg benne.

Amiért felőrölt az hogy egyikre sincs bizonyíték, a mérlegem soha nem tud eldőlni valamelyik oldalra, talán úgy lehetne ezt az érzést megfogalmazni, hogy felőrölt a bizonytalanság, levegő kell, nem hiányzik az életembe az ilyen jellegű stressz (de nem kizárt az sem, hogy csak magamat stresszelem alaptalanul), azaz nrm hiányzik ilyen (nem tudom eldönteni milyen) ember az életembe.

Csak így meg kicsit jött az az érzés ha nem vele élem az életet, akkor hol az élet amúgy?:D

Nincs semmi.

Kicsit fel kell pörgetnem a dolgokat nélküle, hogy legyen értelme felkelni, legyen értelme a napnak, legyen benne Élet, legyen "sója" az egésznek.

2022. dec. 10. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Most akkor én nem teljesen értem... a kérdés alapján szakítottatok, de itt a kommented alapján együtt vagytok.

Most akkor melyik? :D

2022. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én szakítottam!

De jól meg is szívtam, mert menni akarnék Élni, bulizni, tesókkal haverokkal, de a gyökér rámtapadt most mint egy kutya hogy ne tudjak menni sehova, mert ott fog balhét rendezni.

(Bocsi a kirohanásért most hívott és egész hétvégén kontrollálni fog, ezt úgy közölte.bárhova megyek mindenről tudni fog. Ha meg nem másnap fog elkapni és megtalál)


Ennyit arról hogy az élet sója meg felpörgetése, bulik meg szabadság. Szépen keresztbe akar tenni.

Na már nem is ürességérzésem van. Az eddig tartott. Már ideges vagyok nem kicsit:D

2022. dec. 10. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb embernek dolgoznia kell, ennie innia fizetni a számlákat, vagy éppenséggel tanulni, hogy előbbi később megtörténhessen.


Ha neked nincs semmi fontos csak a volt pároddal tudtad kitölteni az idődet, akkor maga az egyedülálló életed is üres.

2022. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tűnt fel gondolom hogy ki tudnám máshogyan is tölteni az időmet.

De azóta megint ujabb fordulat van:(

2022. dec. 10. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok a kapcsolat utáni letiltásnak a híve, de a te esetedben úgy érzem ez indokolt lesz.

Nem tudom hány napja szakítottál, de gondolom nem rég. Ilyenkor nehéz megállni, de az lesz a legjobb ha nem foglalkozol vele.

2022. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!