Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Állandóan nélkülem bulizott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan nélkülem bulizott, minden hétvégén, előfordult hogy (szajha) lányok társaságában. Most békülni akar. Normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves férfi volt mikor összejöttünk, én tök tapasztalatlan voltam még, nem voltam tisztában vele hogy egy kapcsolattol mit várok el és hol vannak a határaim.

Minden hétvégén bulizott, engem sosem vitt magával, tőlem elvárta, hogy én ne menjek nélküle sem. Azt mondta : mert a fiúkkal megy.. De később több eset kiderült, hogy lányok is voltak ott, szajha félék, akiket mindenki lefogdoshat, köztük Ő is.. De elmondása szerint ezeket megbánta, maga se tudja miért tette, most 27 éves, és a magyarázata az erre hogy túl fiatal volt még és hülye. De azóta rájött, hogy nem akar sem bulizni, sem ilyesmikkel foglalkozni. Így-úgy szeret engem stb.


Férfiak véleményére lennék igazából kiváncsi, létezik ilyen, hogy a barátnőtöket elvileg szeretitek, de minden hétvégén átveritek, és jelzi, hogy mennyire szar ez neki, és sír is, tehát tisztában vagytok vele, hogy mennyire bántjátok egy bizonyos cselekedetekkel, de ti tovább folytatjátok, mert (és ezt ő mondta) azt hiszitek hogy úgyis mindig kifogtok békülni???


Valóban megváltozott (látszólag) azóta de ennek a korábbi viselkedésnek is okai kellenek, hogy legyenek.


2022. dec. 12. 10:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Ide tartozik még az is, hogy elmondása szerint minden férfi megcsalja a barátnőjét,feleségét, mert ő egyetlen hűséges férfit sem ismer. De nyílván ő az.. Elmondása szerint eszébe sem jut ilyesmi, de bezzeg mindenki más ilyen.
2022. dec. 12. 10:18
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
100%

Végülis bàszol vele, nem?


Hülyeséget félretéve: masszív kötődési gond lehet az ő fejében.


A tiedben nem tudom, h mi, de abból is szégyentelenül kevés. Normàlis ember ezt nem tűrné a helyedben.

2022. dec. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy változott meg! Max. rövid időre.
2022. dec. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha üzenhetnék a 6-10 évvel ezelőtti önmagamnak az lenne, hogy "állj a tükörbe és köpd le!"

Nagyon sokat változtam, olyan undorítóan viselkedtem a lányokkal, mélységesen szégyellem magam, szánom és megvetem azt a stílust amit képviseltem.

És ha lehetne egy esélyem a sok lány közül mondjuk egynél, vagy kettőnél, inkább hagynám, eszem ágába nem jutna próbálkozni, ígérgetni túl nagy a szégyen, hogy odatoljam a pofám.

Szerintem ez a valaki kamuzik, mert ha tényleg megbánta volna, ha tényleg változott, meg szellemileg akkora krva nagyot fejlődött, hogy neki jár a tiszta lap, szerintem üti egymást a kettő, beismerné, hogy van amit jobb végleg hagyni és kussban maradni a feledés szar, szürke, monoton, elviselhetetlen, de idővel egészen elviselhetető trágya, homályában és nem kapaszkodni egyes megalázott volt nőkbe.

Amúgy tegyél próbát, veszteni nem vesztesz vele, hisz született mártír vagy, élsz halsz azért, hogy újra szenvedhess egy pasi miatt, aki újra szarnak sem fog nézni, aztán lehet totál hűséges és kedves lesz hozzád. :DDD

2022. dec. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
3 év nem sok ebben a korban.. ha 22 lett volna akkor eltudnám képzelni .. nincs nője es dugni akar , most mar erzi hogy kezd idosodni es a tini lanyokat sem kapja meg.
2022. dec. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Létezik hűséges férfi. Csak ő altalanositja ezt h ne tűnjön szarnak. De ezzel elmondta h a környezetében is ezt tanulta.

- egy ferfi

2022. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

Azt elfelejtettem, hogy jo lett volna, ha oda irjatok a nemeteket es a korotokat. Noi valaszok most nem erdekelnek, mert olyan jellegu “tanacsot” kaptam eleget, de ugy vettem eszre, hogy a nok tokre nem a logika menten kozelitik meg a ferfiakat.


En is azt vallom, hogy kutyabol nem lesz szalonna. Megertem, ha egy szingli ferfi vegigbulizza a hetvegeket a haverokkal mert nincs jobb dolga es hatha vadasz maganak valami not is. De ha valaki elvileg megtalalta elete parjat, akkor ezzel elso pillanattol mar elmenne a kedve (szerintem)

De ezeket az erveimet mindig megmagyarazza persze.

2022. dec. 13. 00:02
 8/10 A kérdező kommentje:
Amugy nem szeretek martirkodni, csak eppen nem vagyok a hive annak, hogy osszejovok valakivel es elore nem lathato problemak miatt azonnal kukaba vagjam az egeszet. Nyilvan eloszor megprobaltam megbeszelni, megjavitani es az igergetesekkel pedig elhuzodott az egesz. En azt vartam, hogy valtoztatni fog, neki meg az jott at ebbol, hogy “megint megbocsajtott, akkor tuti legkozelebb is megfog”
2022. dec. 13. 00:05
 9/10 Noren1989 ***** válasza:

Jólvan, csajszi.


33/F vagyok.

Szerintem se màrtírkodj, de legyen benned némi önbecsülés+gógyi.

2022. dec. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne higy ebben a megtalalta az elete paarjat szovegben foleg ha az eslo par honapban mondja mivel fiatalon nincs tisztaban az ember a szavak sulyaval .. legyen az ferfi vagy no. 31f
2022. dec. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!