Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar ennyire drasztikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire drasztikusan elfelejteni?

Figyelt kérdés

Csak 2 honapig voltunk egyutt, de abba bele volt suritve tobb erzelem es elet es szenvedely, mint eddig barmelyik masik kapcsolatomban osszesen. Zsigeri vonzalom mar az elso perctol, nagyon mely es konoly dolgokat elmondtunk egymasnak…bemutatott a baratainak, joban lett az en csoporttarsaimmal is. Erre egyszer kitalalja hogy ő neki ez a fajta erzelem meg kotodes tul sok.

Azota inkabb elfordul ha lat, feltunoen kerul, pedig azt hittem azert rosszban nem vagyunk, tok jol valtunk el, es mondhatom tobb dolgot tudunk egynasrol mint egyes barataimmal.

A baratnoim elol szinten elfordul, (nem zaklatja senki, max koszonnenk neki ennyi)

kitorolte oket az ismerosei kozul is (engem nem), holott neki is evfolyamtarsaik a lanyok, tehat alapbol is ismertek mar egymast valamilyen szinten. Raadasul az exenek a baratnoit meg tesoit nem hogy koveti, de meg joban is maradt veluk….miert akar ugy tenni, mintha sosem ismertuk volna egymast?



2022. dec. 13. 00:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Tartok tőle, hogy ez a nagyon mély szenvedély meg zsigeri vonzalom egyoldalú volt, ő nem így érezte.


Vagy egy másik variáció, hogy valamivel nagyon felduhitetted vagy a lelkébe gázoltal és ez a látványos bosszú.

2022. dec. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Semmivel sem dühítettem fel. És 1000% hogy nem egyoldalú volt, konkrétan így még soha nem volt oda értem senki, kb nem bírta ku ha egy napig nem akartam találkozni
2022. dec. 13. 00:48
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Az csak a szex miatt lehetett. A pasik hatalmas része eljatssza a nagy szerelmet a testi örömökert.
2022. dec. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Jaa és hozzáteszem, a barátnőim közül (akiket kitörölt facebookrol és kerül) az egyikkel párba állt tegnap Tinderen
2022. dec. 13. 00:51
 5/17 A kérdező kommentje:

Ennyire azért már van tapasztalatom, volt, hogy eljátszották, de ő nem, ebben majdnem biztos vagyok.


De akkor inkabb ugy tennem fel a kerdest, hogy vegyuk ugy, hogy biztosan nem szorakozott velem. Akkor mi lehet az oka?

2022. dec. 13. 00:53
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Na vajon miért?
2022. dec. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Hidd el hogy azt tette! Egy pasi aki szerelmes, vagy igazán szereti a barátnőjét, az nem jön azzal két hónap után, amikor még a rózsaszínű kodnek bőven kéne tartani, hogy neki ez túl sok ez a kötődés...
2022. dec. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak két hónap volt, és te nagyobb jelentőséget adsz neki, mint ami volt.
2022. dec. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

"kb nem bírta ku ha egy napig nem akartam találkozni"


Nem biztos, hogy a személyednek szólt, hanem mindenkivel ilyen az elején.

2022. dec. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Én azt értem hogy már nem szerelmes(vagy nem is volt, nyulvan ez csak fellangolas), de inkabb azonvan a hangsuly, hogy miert veszi a faradtsagot, es torolgeti ki a baratnoimet, miert keruli, hogy lasson, miert akar ennyire elmenekulni attol a tenytol, hogy letezem es volt koztunk valami? Csak egy koszones, semmi tobbet nem akarnek tole, de olyan fura ez. Amikor valaki szorakozott velem, pont nem erdekelte, hogy lat e vagy sem, teljesen hidegen hagyta, hogy elmegyek e melette a folyoson vagy sem…

Ennek mi a pszichologiaja?

2022. dec. 13. 01:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!