Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért akar ennyire drasztikusa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar ennyire drasztikusan elfelejteni?

Figyelt kérdés

Csak 2 honapig voltunk egyutt, de abba bele volt suritve tobb erzelem es elet es szenvedely, mint eddig barmelyik masik kapcsolatomban osszesen. Zsigeri vonzalom mar az elso perctol, nagyon mely es konoly dolgokat elmondtunk egymasnak…bemutatott a baratainak, joban lett az en csoporttarsaimmal is. Erre egyszer kitalalja hogy ő neki ez a fajta erzelem meg kotodes tul sok.

Azota inkabb elfordul ha lat, feltunoen kerul, pedig azt hittem azert rosszban nem vagyunk, tok jol valtunk el, es mondhatom tobb dolgot tudunk egynasrol mint egyes barataimmal.

A baratnoim elol szinten elfordul, (nem zaklatja senki, max koszonnenk neki ennyi)

kitorolte oket az ismerosei kozul is (engem nem), holott neki is evfolyamtarsaik a lanyok, tehat alapbol is ismertek mar egymast valamilyen szinten. Raadasul az exenek a baratnoit meg tesoit nem hogy koveti, de meg joban is maradt veluk….miert akar ugy tenni, mintha sosem ismertuk volna egymast?



2022. dec. 13. 00:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

Mert közvetve is le akar építeni. Terhére vagy.

Nincs ebben semmi titokzatos. Ilyen a természete.

Te se tehetsz róla, ő se, hogy ez nem jött be neki.

Ennyi volt, nem akar arra energiát fordítani, hogy magyarázkodjon, stb.

Felejtsd el.


Nem szabad az ilyen helyzetbe semmiféle misztikumot képzelni.

2022. dec. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
37%

Én is arra voksolok, amit már az 1-es is írt. Szinte biztos, hogy valamivel a lelkébe tapostál. Az én exem is ilyen volt. Megbeszéltünk valamit, de valójában másnap már nem is érdekelte, hogy mit beszéltünk meg.

Semmit nem tartott be, amit kértem.

Több veszekedésünk is volt emiatt. Minden esetben úgy tett, mintha valami új dolgot találam volna ki.

Tőlem megkövetelet egy csomó dolgot, de eszébe sem jutott, hogy akkor neki is eszerint kellene viselkednie. Nem értette, hogy ha nekem megtilt valamit, akkor azt ő sem teheti meg. Tényleg úgy élte meg ezeket, hogy ő nem tett semmit, én mégis majd' felrobbanok, tehát én vagyok a pszichopata.

2022. dec. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert látja, hogy oda vagy érte, ő meg nem, ennyi.
2022. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

Neki valóban nagy volt, mert megdugott párszor és ennyi.


De aki szeret!, az nem mond olyat két hónap uán, hogy bocs, inkább hagyjuk, épp ellenkezőleg.

2022. dec. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"ő neki ez a fajta erzelem meg kotodes tul sok."

- magyarul nem érzett olyan mélyen akkor, mint te iránta.. Ezt jelenti a túl sok, nem tudja ugyanilyen minőségben viszonozni az érzelmeidet.


Ha valakinél nem tudod eldönteni mi van, a szavak és a tettek ellentétesek, akkor a tetteit kell nézni.


Én legalábbis így értelmezem. Tudja, hogy te éreztél iránta, lehet ezért is neki mondjuk kicsit kellemetlen még, ha találkoztok, hogy nem tuda lekezelni. Azzal, hogy így viselkedik, ne foglalkozz, idővel jobb lesz.

2022. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető lehet hogy rástartolt az egyik barátnődre? Tényleg fura ez a hirtelen döntés tényleg kölcsönös volt az a szeretet.
2022. dec. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha*
2022. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!