Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátom szakított velem de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szakított velem de ma beszéltünk és ezt írta nekem mikor azt kérdeztem, hogy jól értelmezem-e ,hogy végleges a szakítás : “nem tudom, hogy te hogyan értelmezed, sőt azt sem, hogy én hogyan értelmezem ezt az egészet.” Még nincs veszve ?

Figyelt kérdés
2022. dec. 15. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, de veszve lesz előbb utóbb hiszen kommunikáció helyett azonnal a szakítás a megoldás.

Úgyhogy kábé teljesen mindegy.

2022. dec. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Talán a kifejtenéd mire gondolt a "szerző".
2022. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Úgy érti néha még megdönget.
2022. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Szerelmes vagy mi?


Csalódás érhet majd....

2022. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1:

Igen ez a baj hogy ahelyett hogy beszéltünk volna róla ő így viselkedik !


4:

Kockázat nélkül nincs nyereség !

2022. dec. 15. 18:03
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

#5


Akkor hajrá, de ne legyen sírás meg brühühü a végén.

2022. dec. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha inkább lezárta a kapcsolatot mint megbeszéltek volna nem erdekled igazán, úgyhogy ne gondolkodj, hogy van-e értelme folytatni, mert nincs.

(első voltam)

2022. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Alamizsna akarsz lenni? Hát…! Én elegánsan kirúgnám! Nagyon köszönöm Józsikám az elmúlt időszakot, de bizonyára megérted, hogy az időm drága, nem pazarolhatom felesleges körökre! Fontos voltál, de egy valaki még fontosabb, az pedig saját magam. Tehát én úgy értem az elköszönésedet, hogy soha többet kérlek ne keress! Isten veled! Majd tiltanám mindenhonnan.
2022. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Még nincs veszve"

Attól függ honnan nézzük. Ha ki akarod még ennek magad tenni, akkor folytasd vele az írogatást, hadd írkálja ezeket az értelmes szövegeket. Ha viszont úgy gondolod, hogy ki lett mondva a szakítás, valószínűleg magyarul és megértetted a jelentését, tudomásul veszed, akkor szépen megpróbálsz tovább lépni.

Személy szerint, ha ezek után még ő döntene úgy, hogy meggondolná magát és újrakezdené, akkor már én mondanám, hogy felfogtam, amit mondtál. További minden jót.

2022. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha hagyod magad ígyis megd.gni akkor benne van.

Kicsit alázos hogy szakit de pár körre elvinne kötöttseg nelkul is.

Vagy ehhez lehet meg kell jatszania hogy meggondolta magát:D

2022. dec. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!