Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha hetek óta nem beszéltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hetek óta nem beszéltünk akkor vége a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Azért veszett velem össze a barátnőm, mert szerinte az utóbbi időben elhanyagoltam. Igaz, hogy elég húzós most a meló, úgyhogy nem nagyon volt kedvem délutánonként vele találkozni, hétvégente meg úgy alakult, hogy a haverokkal szerveztünk egy kicsivel több programot, mint régebben. Több mint 2 hete nem beszéltünk se telefonon, se személyesen. Annyit ír néha, hogy jó reggelt. De néha még ezt se, ha én írok neki akkor válaszol. Nem tudom most mi van, még hetekkel ezelőtt annyit írt, hogy neki nincs több energiája erre a kapcsolatra, nem mondja el még egyszer mi a probléma, hiszen már többször elmondta.

2020. okt. 4. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Kis női hiszti, játszma, tesztel téged, büszke, arra vár, hogy engeszteld ki. Ha szereted akkor vigyél neki virágot, bombont, dugd meg, és minden oké. Ha nem szereted, akkor köszönj el kultúráltan, és ne írogassatok egymásnak.
2020. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Részéről vége.

Ha nagyon akarod őt, szereted csak tényleg ez egy ilyen időszakod volt akkor küzdj érte, vigyél virágot, mutasd meg neki hogy tényleg csak a munka volt az elhanyagolás oka és nem a szereteted hiánya. Próbálj szervezni vele programot, olyat amihez kedve van, de ne erőltesd rá.


Én is ugyanezen okból szakítottam, magamból indultam ki amikor a választ írtam. Ha van még kerdésed, írj nyugodtan. 25L

2020. okt. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha a haverokra volt idő, akkor mérlegeltél és inkább velük töltötted mint a barátnőddel, azt a keveset is, amid volt. Megértheted, hogy ez neki rosszul esett. Ha ennyire nem akarod keresni se élőben, se telefonon, akkor nem értem mit vársz. Neked láthatóan nem kell ez a kapcsolat. Tényleg szakítsd meg, így semmi értelme. A kapcsolat a minőségi együtt töltött időtől lesz jó, nem rakható kispolcra ha épp akad jobb buli.
2020. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a haverokra szántál időt a barátnőd helyett, akkor nem nőttél fel még a párkapcsolatokkal járó felelősséghez.


A kérdésedre válaszolva: igen, vége a kapcsolatodnak. 38N

2020. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Más meg örülne, ha tudna kit szeretni....
2020. okt. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a hétvégente mit jelent? Hány hétvégét töltöttél inkább a haverokkal, mint a barátnőddel?

Meg az hogy nincs kedved munka után találkozni vele, mert annyira fáradt vagy esetleg, az oké, de hogy sorozatosan a haverokat választod helyette, amikor van szabadidőd, az szerintem bántó. Ha én szeretek valakit, akkor keresem az alkalmat, hogy vele lehessek, pedig én is elfáradok, van elég dolgom. Szerintem a barátnőd nem távkapcsolatosdit akart, amikor összejött veled, de neked sikerült azt csinálni belőle.

2020. okt. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!