Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma úgymond szakítottam egy sráccal. Nem volt nagyon hosszú kapcsolat (2 és fél hónap), viszont számomra nagyon fontos volt, mert szinte minden eddigi szexuális tapasztalatomat tőle szereztem. Kedves srác, udvarias, figyelmes...de: többször említette, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot. Én viszont rákérdeztem ma, hogy mit is csinálunk mi most, mi van köztünk, ugyanez volt a válasz, hogy ő most nem szeretne komolyat, de hogy ő így jól érzi magát meg minden... viszont én eléggé beleszerettem, és többet akartam. Végül mondtam, hogy ezt tudjuk le, fejezzük be, mert én ehhez túl érzékeny vagyok, és nekem ez így nem lesz jó. Szóval bármennyire is szerettem volna összejönni vele, szakítottam vele. Most dühös vagyok, meg akarom neki mutatni, hogy 'bánhatja', iriggyé akarom tenni. Viszont én sosem voltam ilyen... szerintetek ez normális? Hogy bármennyire őszinték voltunk egymással, bármennyire is jó volt ez a rövidke idő azt akarom, hogy fájjon neki.


19L, ő 21F



2022. dec. 23. 05:24
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Saját károdra ne akarj bizonygatni semmit. Maradj aki eddig voltál. Sokkal többet fogsz elérni. Ha nem nála, akkor tőle rád méltóbbnál.
2022. dec. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg nélküle is van élet. Neked nem a szex a fontos, hanem az érzelmek. Hidd el jól csináltad. Engem 20 éve dec23.- án dobták. Otthon ülős szilveszter után, januárban betoppant az életembe a párom. Légy türelmes és élvezd nélküle az életet. Ne sovárogj utána, mert megkeseredsz. Mindig azt legyen elöted hogy sokkal jobb jön helyette.
2022. dec. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normalis amit érzel, mert egy törés ért, de szerintem sokkal jobb, ha ezt magadban rendezed le és nem próbálod féltékennyé tenni vagy ilyesmi. Egyszerűen hagyd annyiba. Teljesen jogos, hogy szakítottál, ha te tőbbet szeretnél ő pedig ezt nem viszonozza.
2022. dec. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja bánni, mert csak szexre kellettél.Amennyiben jelentkezik, és igér fűt-fát, az is csak azért lesz, mert szex kell neki.
2022. dec. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, csak éld a saját életed.
2022. dec. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. dec. 23. 12:30
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Hagyd a játszmázást, ne méltó hozzád. Tanulj a hibádból, és a legközelebbi kapcsolatodban ne kövesd el ugyanazt. Egy pasi sohasem fog beléd zúgni, ha ár az elején, érzelmek nélkül lefekszel vele. A punci kedvéért hajlandó elviselni a férfi és női nem gondolkodás-, illetve lelkivilágbeli különbségeket, akár még ennek megtanulásához is kedvet kap, de azt ne várd tőle, hogy akár csak egy lépést is tegyen azért, ami amúgy is megvan neki.
2022. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Majd visszajön magától is, de akkor már késő lesz.Én mindig ezzel vigasztaltam magam, és úgy is lett.
2022. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasi bepróbálkozik a bejáratott puncinál. Nem érdemes visszamenni.
2022. dec. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!