Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Szakító indok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Szakító indok, ha a pasitok nem adja oda a bankkártyáját shoppingoláshoz?

Figyelt kérdés

Tegyük fel el akartok menni vásárolgatni, cipő, ruha, táska, parfüm, ilyesmiket és mikor kéritek a párotoktól a bankkártyát, ő azt mondaná, hogy most ne vegyél ilyeneket, mert a jövőtökre gyűjt és vannak fontosabb dolgok is most ezeknél.


Mit tennétek? Kiakadnátok és szakítanátok is akár, vagy megértenétek és elfogadnátok?


2022. dec. 29. 12:50
A kérdező szavazást indított:
Kiakadnék de nem szakítanék még. Ha többször előfordul, akkor szakítanék.
Azonnal szakítanék.
Dühös lennék de elfogadnám.
Megérteném és támogatnám, hogy a közös jövőnkre gyűjtsön.
Eljátszanám hogy megértem, de később megcsalnám.
21 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Miért kene nekem fizetnie ? Megveszem magamnak. Ha meg valakinek kell a húszas pnci, aki nem dolgozik, annak ne sírjon a szája, hogy költenie kell rá.


24N


Ja és jelentettem a kérdést provokáció miatt…:)

2022. dec. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%

Mintha egy nőnek nem lenne bankkártyája!


A te szegénységi bizonyítványod ha lehúznak!

2022. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hú, már nagyon túltoljátok 🤣🤣🤣
2022. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem fogadnám el. Lassan 10 éve élünk kapcsolatban, közös kasszán vagyunk, szóval, ha az én számlámon nem lenne elég pénz a vásárolgatási hóbortjaimra, az csupán annyit jelentene, hogy aránytalanul csak az én számlámról ment minden kiadás és nagybevásárlás az adott hónapban. Így teljesen normális kérés lenne, hogy használhassam az övét.
2022. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%
Olyan választási lehetőség miert nincs, hogy "eleve el sem kérném, megkeresem magamnak rá a pénzt"?
2022. dec. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Most az a legújabb, hogy megszavazzátok egymásnak, hogy minden nő aranyásó? Tiszta szánalmasnak vagytok. Egyrészt, attól még baromira nem lesznek ilyenek a nők, másrészt nektek továbbra se lesz csajotok🤷🏼‍♀️

Csak szólok, hogy mi, nők nem szavazunk, mert a kérdés önmagában egy ostobaság.

2022. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
#5 azért nincs mert a kérdező egy incel kis görcs aki azt hiszi minden nő ilyen és mivel ő ezt nem tudja biztosítani neki ezért nincs.
2022. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Igen.

Üdv. Dzsenifer az összes plázából.

2022. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Soha egyik kapcsolatomban sem vásároltam magamnak dolgokat a párom pénzén.


Nem kérném el senki bankkártyáját sem.


Közös kasszán sem voltam egyik kapcsolatomban sem, és később sem szeretnék.


Olyan dolgokat veszek meg, amire szükségem van, és amit ki tudok gazdálkodni a keresetemből úgy, hogy mellette félre tudok tenni.


Gondolom, tisztában vagy vele, hogy megvan a lehetőséged arra, hogy olyan nőt keress, aki nem a te bankkártyáddal akar magának "cipőt, ruhát, táskát, parfümöt, ilyesmiket" vásárolni.

2022. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szavaztam nőként, mivel nem jutna eszembe a párom kártyájával vásárolgatni.


Örülnék, ha Anyukának annyi találata lenne a jövő heti lottón, mint ahány férfi szavazott az "Azonnal szakítanék" opcióra. xD

2022. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!