Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell a visszautasításhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a visszautasításhoz némely férfinak "normális indok"? És miért gondolja, hogy ő bírálhatja el?

Figyelt kérdés

Sok férfi van, akit egyszerűen nem lehet úgy visszautasítani, hogy elfogadja azt, és békén hagyjon. Ha nem indoklom meg, akkor beképzelt, undorító vagyok, és emberszámba se veszem, megbánom majd. Ha pedig indoklom, akkor kamunak, kifogásnak nevezik és próbálkoznak újra egészen addig, amíg már kétségbe esve, felidegesedve vágom hozzá, hogy hagyjon békén egy életre, ne zaklasson. Akkor megint én vagyok a nagyképű szemét.

Mit várnak, amikor kifogásnak nevezik az indokaimat? Hogy azt mondom, hogy "jaj, lebuktam, igazad van", és összejövünk? :D Miféle kapcsolat lenne az úgy?



2022. nov. 27. 12:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
85%
Mert dugni akarnak es ketsegbe vannak esve, frusztraltak mert pinat akarnak
2022. nov. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 A kérdező kommentje:
De így csak tovább csökken az esélyük. :D
2022. nov. 27. 12:51
 3/71 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom a kérdésre a választ, mert nő vagyok, de én mondjuk elképzelhetőnek tartom, hogy valaki a fejlődés miatt kérdi meg.

Nyilván most arra gondolok akik szimplán felteszik a "miért" kérdés, nem pedig azokra akik zaklatnak, besértődnek és az idokaidat is megkérdőjelezik.

2022. nov. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
84%

Le leszek pontozva, de nem érdekel.


Engem érdekelne, hogy miért utasítanak vissza. Ha annyit válaszol nekem hölgy hogy "CSAK", akkor én azon nem tudok érdemben változtatni a jövőben.

Ugyan ez van az állásinterjúknál. Ha nem adnak választ, vagy építőjellegű kritikát, akkor sem fogom tudni, hogy min változtassak a következő interjú során


28/f

2022. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
16%

Azt várjuk, hogy ŐSZINTÉN megmondod, hogy "Ne haragudj, de nem jössz be ezért és ezért."


Azzal van a baj, hogy ti magatok sem tudjátok ritka kivételektől eltekintve, hogy mi alapján jön be vagy nem jön be valaki, kémiának meg ilyeneknek hívjátok még ti is, mintha valami tündérpor vagy Cupido lenne a dologban, közben meg csak arról van szó, hogy olyan genetikai állománnyal rendelkezel, akinek nem jön be a másik fél genetikai állománya. Taszítja vagy semleges.


Utóbbiakból lesznek a béták, mikor bizonyos kor fölött fontossá válik számotokra a családalapítás és itt lesz érvényes a "minden nő k..rva" szállóige, amin gyakran megsértődtök, mert képtelenek vagytok ezt is Arisztotelész-i módon értelmezni, triggerel a pejoratív fogalom.


Pedig valójában azt jelenti, hogy van olyan nő, aki a leendő gyerekéért hajlandó olyannak a rendelkezésére bocsátani a punciját, akit amúgy nem kívánna úgy igazán, csak jó ember az illető.


Olyan is van, aki sugar kapcsolatban van még az előtt is létezett, mikor megalakult ez a modern fogalom.


És végül olyan is, aki azt hiszi független, erős, feminista nő és nem veszi észre, hogy shoppingolással kompenzál meg a kisállataira költ és cserébe a főnökeinek vagy ügyfeleinek prostituálódik, megosztja örömmel a "legyen a munkád a hobbid" idézeteket, közben meg kapkodja be a Xanaxot, hogy el tudja viselni a következő napot is, mert hiába imádja akár a körmös munkáját, ha az ügyfeleit nem, viszont a bérleti díjat, vállalkozói hitelt, lakhatást, stb. fizetni kell.


És mondom, van egy maréknyi kivétel, olyan racionális nő, aki tudatosan nem akar erre az útra lépni, függetlenedni akar a rendszertől, épp csak annyira és annyit dolgozni, amennyiből az alapszükségletei megvannak vagy azért dolgozni sokat, hogy ő kerüljön a képteletbeli pénisz jobbik végére tulajdonosként vagy részvényesként és szerényen él, mint a néhai IKEA vezér vagy Warren Buffet, ha ezeknél szegényebb, akkor még szerényebben.


És most mindenki gondolkozzon el, hol vannak az ilyen nők? Na? Ismer valaki ilyet egyet is?


Persze a társadalom is abba az irányba húzza őket, hogy aki racionális nő, annál erős a kísértés, hogy aranyásó legyen vagy más módon éljen a testéből, de akkor másik kérdés: Az ilyen nők közül mennyi olyan van, aki jövőt tervez tudatosan, nem pedig a jelenben próbál meg kimaxolni minden luxust?

2022. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy szeretjük az egyenességet?


Sokszor a nők írják, hogy nekik szükségük van kommunikációra, nos, akkor csak a következetességet várjuk, hogy a nő is kommunikáljon.

2022. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
85%
#3: és az ilyenek, ha mondjuk azt a választ kapják, hogy "mert semennyire sem vagy vonzó számomra", vagy azt, hogy "mert két, teljesen külön világ vagyunk, amelyek sose fognak találkozni", mit kezdenek vele?
2022. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
19%

"De így csak tovább csökken az esélyük. :D"


Matematikailag annyival csökkenti az esélyét, mint mikor rácsulázol a félkarú rablóra, amikor a következő körben is benyeli a pénzedet.


A nő kioffolta őt, onnantól irreleváns bármit is csinál. Nyilván a törvényi kereteket szem előtt tartva, mert ha agyonveri kisbaltával, akkor elviszi a rendőrség és "néhány körből kimarad büntiből" (aztán lehet, hogy épp ez hozza majd szabadulása után meg a sikert, hogy ilyen rosszfiú fehér létére).


Persze nem logikus lépés, de ilyenre mondom, hogy sajnos nem vagyunk robotok, érzelmeink vannak és egy idő után mindenkinek eléri a tűrésküszöbét a sok visszautasítás.


A pálya széléről mindig könnyű okoskodni és előadni a higgadt, sztoikus bölcset.

2022. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
7%
Az frusztrálja őket, hogy női tanácsokra hallgattak, de ez természetesen kudarchoz vezetett, ezért átverve érzik magukat. Hasonló a szitu, mint amikor a fiatal munkavállalónak beígérik, hogy ha elég keményen dolgozik, akkor meg lesz becsülve. Bele is veti magát lelkesen a munkába, de persze az egész kamu csak arra szolgál, hogy addig is ki tudják taposni belőle a maximumot, amig fel nem tűnik neki, hogy emberszámba sincs véve, az előléptetés, meg a fizetésemelés pedig a főnök rokonainál és haverjainál landolnak. Valami ilyesmi megy itt is, csak a nők ezt kevésbé tudatosan csinálják, mivel ők maguk sem tudják, vagy nem akarják beismerni, hogy milyen férfit akarnak. Amikor erről beszélnek, az valójában a saját vélt értékrendjüknek a csillogtatása, önreklámozás. Mint a szépségkirálynők és a világbéke. Szóval kedves férfiak, ha jót akartok magatoknak, ne nőktől akarjatok megtanulni csajozni! Csakis más férfiaktól kérjetek tanácsot, lehetőleg sikeresektől, akik nem frusztráltak!
2022. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
83%
#4: de "a nők" nem egy homogén massza, ez még nem jutott az eszedbe?
2022. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!