Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A baratom ugy nez ram mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom ugy nez ram mint gyerek az anyjara, en vagyok az elete, en vagyok az elete szerelme, aranyos kedves onfelaldozo, mindent megtesz ertem. Hat hogy lehet igy szakitani? Hogy lehet ugy szakitani, hogy

Figyelt kérdés
tudod, hogy azzal kitepned valakinek a szivet???
2023. jan. 6. 21:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
16%

11

Eltaláltad! Ha van egy kis eszed, nem dobod ki ezt a pasit! K*rva ritka az ilyen!

2023. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam, sokáig szenvedtem, mire elegem lett és kidobtam, nem érdekelt a lelkivilága, szenvedés volt vele lenni és a sajátom fontosabb. Szánalomból ne legyél senkivel, az is jobb és tisztább dolog hogy össze törik az igaz erzeseidtol
2023. jan. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
12, ha k.rvaritka de már nem szereti akkor mi a fakszot kezdjen vele??
2023. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
18%

Ne haragudj, kérdező. Nagyon meg foglak bántani, és nem köszönöd meg nekem. De pontosan az ilyen felállások miatt szigorítottam be nagyon a szűrőimet. Nekem nem az kell, akinek csak kvázi addig vagyok jó, amíg minden Disney, utána meg amikor megkapja amit akart, "jajjmárnemszeretem". És eldob.

Kb olyan voltam valamikor, mint a nemsokára exed. Nekem is megvoltak a hülyeségeim, meg a raplijaim. Sosem voltam tökéletes. De nagyon törekedtem rá. Mert annyira szerettem a másikat, hogy túlgondoltam az akkori kapcsolatomat. Meglett az eredménye, és nem kifejezetten tetszett. :)))

Ma már úgy vagyok vele, hogy hozom az alapot, és tart amíg tart. Nem akarom minden áron megmenteni a kapcsolatomat. Nem akarok százezer szállal kötődni, akkor sem, ha - mint mondtam - hozzám bejutni is trükkös. :D Az életvezetésem egyszemélyes üzemre van beállítva. Nem megyek be még egyszer ebbe az utcába. Oké, nem ismerem a körülményeiteket. Lehet elhamarkodottan vontam le következtetéseket. De nekem valami itt nagyon nem stimmel...

Ja! Nem érdekel a lepontozás. :)))

2023. jan. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"De nagyon törekedtem rá. Mert annyira szerettem a másikat"


Szóval te szeretted a másikat. Te sem olyanért tettél, akibe nem voltál szerelmes. Vagy neked az ilyen dolgok nem számítanak? Hiába tökéletes a másik, ha nincs meg a szerelem. Lehet, hogy másvalakinek meg sok hibája van, mégis belészeret az ember. Élje le vele az életét akkor is ha nem szereti, csak mert olyan jó ember? Ha Jucika a szomszédból mindent megtenne értedm akkor te őt választanád, akkor is, ha nincs meg a vonzódás, érzelmek?

2023. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Megmondod siman neki h talaltal jobbat
2023. jan. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
68%

16: 100%-ban egyet tudnék érteni, ha az esetemben nem lettem volna évekig hülyének nézve. Oltári különbség. Alapesetben ÖSSZE SEM JÖVÖK azzal, aki nekem nem szimpatikus. Tiszta, egyenes kommunikáció. Ennyi kell. A részemről adott - ugyanezt a kérdező is el tudja magáról mondani?


Mert ha megy a vetítés, ezzel így mit kommunikálunk a másik fele? Nem vagy jó semmire, csak arra, hogy bizonyos dolgokban a hasznomra légy, meg körülöttem forogjon a mindenség is. Mert a figyelem az meg g*cijól esik. Aztán, amikor már nincs mit elvenni, eldobjuk. Aztán meg egy vállrándítással elintézzük. Ez hol épkézláb megoldás?


Vagy kimondjuk IDŐBEN a fájó igazságot, vagy akkor nem kell meglepődni dolgokon.

2023. jan. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, talan ritka az ilyen ember,de a hatar is nagyon vekony az ilyen jo ember es a piocak kozott.


Szamomra se tud ferfias lenni egy ilyen ember es szerintem ezek az emberek sok esetben eletkeptelenek es nem letezik mas a fejukben csak “ti” es melle meg lehet hallgatni az onbizalomhiany miatt hogy o fel hogy elveszit, o belehalna stb. Hiaba tesz meg es ad meg mindent ha kozben egy labtorlot jatszik.

2023. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!