Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rondán elbánt velem, szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondán elbánt velem, szakítottam. Mikor múlik el az az érzés, hogy olyan szívesen írnék neki és miért emlékezem rá mégis úgy, mint egy aranyos emberre, aki hiányzik?

Figyelt kérdés
Sok év alatt sok minden történt, úgyhogy csak dióhéjban az okok ami miatt szakítottam: megcsalt, társkeresőzött, kihasznált anyagilag, a biztos megdönthetetlen pontnak gondolt csak. Sokat nyeltem, de most kidobtam. Utálnom kellene őt, tényleg nagyon sokat bántott, de olyan érzésem van, mintha egy aranyoska embert veszítettem volna el... Mikor múlik ez el? Amúgy nem fogom keresni, de egy hatalmas maró hiány van bennem, ezért írtam, hogy írnék neki, de természetesen nem fogok. 6 évig tartott, első kapcsolatom. N 23
2019. márc. 18. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem természetes ez az érzés. Még vívódsz magadban, tudod,hogy jól döntöttél, de az évek összekötöttek, és bizonyára voltak jó történések is, amire szívesen emlékszel.

Már a 6 együtt töltött év, és az első komoly kapcsolat is az, ami maradandó nyomot hagy minden ember életében, és nehéz elfogadni azt,hogy egyszer csak hirtelen nem beszéltek, nem hallasz Róla.


Jó lenne talán az átmenet,és ha nem is barátsággá alakulna a kapcsolat, de beszélőviszonyban maradnátok.


Ha ez nem lehetséges nem tudsz mást tenni, és hidd el, idővel változik majd a helyzet, ahogy haladnak a napok, új ismeretségek, esetleg új kapcsolat alakul, majd feledésbe merül a régi.

Most még ez természetes....


Nem egyedi eset vagy, többen tudnánk hasonlóról beszámolni, né is voltam ilyen helyzetben.Nem volt szoros kapcsolat köztünk, nem töltöttünk ennyi időt együtt, mégis maradandó nyomot hagyott bennem. És 1 év után írtam Rá mi van Vele. Nem kellett volna, el kell tudni engedni.

2019. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!