Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek ciki, ha visszakön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha visszakönyörgöm magam?

Figyelt kérdés
Szóval én 22 vagyok, a volt barátnőm 27. A korkulonbseg miatt raktam ki meg főként azért mert sokat veszekedtunk. Ennek 3 hónapja. De rájöttem, hogy a szomszédban sem zöldebb a fű, mindenhol lennének veszekedések. Csakhogy azóta még átlagos lányt sem találok, nem hogy egy ilyen tökéleteset. Ő cimlaplany kategória, diplomás és nagyon bújós, aranyos a személyisége is. Az ágyban eszméletlen. Mit szólna szerintetek? Nagyon sírt és könyörgött, hogy ne hagyjam el,de én elvagtam minden kommunikációs lehetőséget, eselyt se adtam neki. Félek nem lesz ilyen gyönyörű barátnőm már aki önmagáért ennyire szeretni fog.

2019. máj. 31. 11:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg több esze van annál, hogy visszaengedjen ezek után. Hidd el, amit itt most leírtál, mind tudni fogja magától is, ahogy újra elkezdesz érdeklődni iránta.
2019. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki már rég van valakije, és eszébe sincs megbocsájtani. Feleslegesen alázod magad a könyörgéssel.
2019. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Biztos talált nálad jobbat. Ha ilyen felállás van, hogy te egy gyász vagy ő meg istennő, mindig tudni kell értékelni.
2019. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nincs amúgy senkije azt tudom. Ő az a típus aki nehezen teszi túl magát dolgokon. Szerintem lenne esélyem még
2019. máj. 31. 11:20
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nem is érdemled meg. Bár biztosan nem fogadna vissza.

Lépj tovább, mert a mentalitásod, mint egy gyereké.

2019. máj. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
92%
Több esze lesz annál, hogy visszwfogadjon.
2019. máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
90%
Egyreszt ciki, masreszt ezutan is lesznek veszekedesek. Ha eddig sokallottad, akkor ezutan mitol viselned el?
2019. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Mert másnál elviselem? Aki fele ennyire se szép és aranyos? Ilyet se találok többet úgy érzem. Nem konyorognek, de azért megpróbálnám
2019. máj. 31. 11:38
 9/28 lilla64 ***** válasza:
92%
Kidobod aztán vissza akarod sirni magad a kegyeibe?Ha abba a lányba van egy kevés méltóság akkor szóba se fog állni veled többé.Hamarabb kellet volna gondolkodni.
2019. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Szerelmes belém, biztos, hogy szóba allna velem
2019. máj. 31. 11:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!