Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt olyan aki egy alig pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan aki egy alig pár (kb 1-3) hónapos kapcsolat után hónapokig nem tudott továbblépni? Ha ilyen rövid ideig tartott miért ilyen nehéz? (Hozzáteszem hetente látom) Mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
Házas vagyok de beleszerettem, el akartam válni miatta, nagyon szeretett állítólag mégis elengedett, mert azt hiszi nem lennék boldog vele. Nem tudok túllépni, már fél éve csak kóválygok, semmi nem segít, nem találom a helyem otthon, úgy érzem sem haza, sem felé nincs már visszaút…
2023. jan. 16. 19:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%
Azert engedett el mert nem akart veled kapcsolatot lol
2023. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
51%

Miért látod hetente? HA egy helyen dolgoztok, mondj fel. Olyan nincs, hogy valakit muszáj látnod.


Amúgy meg házas vagy, nehogy sajnáljalak már! Hiába szeretnék megházasodni, szakítottak velem a nők, tehát pont hogy nekem kéne szomorúnak lenni, mert nincs senkim. Te meg már túl vagy a házasságon, és mégsem jó semmi? Telhetetlen vagy.

2023. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

Biztos nagyon rossz lehet, sajnállak, de nem tudom, hogy milyen puncija kell lennie ahhoz egy nőnek, hogy rávegyen egy férfit a házasságra.

Nézd a jó oldalát, gyerek még nincs....ugye?

2023. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%

Felmondasz, vagy megprobalod nem figyelembe venni akármilyen nehéz, mert nem kellesz neki. :)


A feleségedtől meg szíveskedjél elvalni, ha már egyszer nem szereted.

2023. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nő vagyok, vannak gyerekek is. Nem terveztem beleszeretni másba, nem kerestem a lehetőséget, így alakult.
2023. jan. 16. 19:53
 6/24 anonim ***** válasza:
Akkor férjedtől.
2023. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Volt. Van.


Gondolom mert nem tudott kifutni a dolog. Megszakadt még a jó időszakában. Így abban is maradt meg benned.

2023. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
És erre mi a megoldás?
2023. jan. 16. 22:22
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, akkor nem lenne ott a "Van." is. :(
2023. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

"Házas vagyok de beleszerettem, el akartam válni miatta, nagyon szeretett állítólag mégis elengedett, mert azt hiszi nem lennék boldog vele."


Nem szeretett soha!

2023. jan. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!