Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy egy éves kapcsolatom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy egy éves kapcsolatom, szakított velem a férfi, akit imádtam. (Egy félreértés, pletyka miatt, hozzáteszem) Gyakran találkozunk, egy helyen dolgozunk, mindig másképp viselkedik velem. Rengeteget szenvedek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer eljátssza a "barátot", máskor azt látom, nem vagyok neki közömbös, aztán, mikor kezd a dolog romantikusabbá válni, eltávolodik tőlem.
2022. dec. 6. 15:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Ebben a helyzetben az lenne az ésszerű ha tisztáznátok a köztetek lévő feszültség tárgyát. Nagyon más kiút nincs ebből a helyzetből, mivel még kötődsz hozzá
2022. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Én elkerulnem ahogy csak tudnám.

Nincs az, hogy egyszer barát, egyszer több.

Lehet bánja, hogy szakított, de tart az egésztől hátha igaz.

Nem is értem mit kell megbeszélni, mert egyszerűen inkább másban bízott meg mint benned.

Levegőnek nézném akármilyen nehéz is lenne, mert ha beszelgetsz vele csak rosszabb és rosszabb az állapot.

Semmi értelme az egésznek.

2022. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
#2 Az elkerülés nem mindig válik be főleg, hogy ahogy írja elég gyakran találkoznak így szinte kizárt a dolog, normál helyzetben én is ezt írtam volna, de ilyenkor ez nem olyan egyszerű. (1-es voltam)
2022. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Tudom, de különbség, hogy munkatarsi szinten tartjuk a kapcsolatot, vagy leallunk beszélgetni, aztán jön a egér-macska játék.

Ezért írtam, hogy elkerulnem ahogy csak tudom...

2022. dec. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

"Egy félreértés, pletyka miatt"

Azóta sem tisztáztátok?

Gondolom, ő nem bízott meg benned.

2022. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A pletyka róla szólt, elhittem, ezért szakított velem. Nagyon megbántam, bocsánatot is kértem, de hajthatatlan maradt. Én is úgy gondolom, el kell kerülnöm, csak sok esetben ez lehetetlen. Így sosem fogom magam túltenni rajta. Bevallom, nem is igazán akarom, hiszen bármikor újrakezdeném vele.
2022. dec. 6. 16:21
 7/15 anonim ***** válasza:
36%

Nagyapám sok mindenre megtanított a nőkkel kapcsolatban.

Pl. ilyenek, hogy:


- Nyalj rendesen!

- A "nem" = talán, teperj csak!

- ...


És a lényeg: SOHA NE KEZDJ MUNKATÁRSSAL!

2022. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

"- A "nem" = talán, teperj csak!"


Ha ezt te elhiszed, és eszerint cselekszel, akkor a világ nyomoréka vagy.

Ezek szerint nem létezik olyan, hogy egy nő undorodik valakitől és rohadtul nem akar semmit?

2022. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

8.


Vacsoráznál velem?

Nem?

Akkor meg se kérdezzem, hogy holnap egy ebéd?

Vagy hét végén színház + vacsi + meglepi? :)

2022. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy te voltál a hunyó...

Nem csodálkozom rajta egyáltalán, hogy szakított veled.

A bizalom fontos.

Az meg, hogy most te úgy érzed, hogy hol hideg hol meleg lehet csak a fejedben van, ő csak nem akar idegenkent kezelni, bár megerdemelned, magadra vess! 🤷‍♀️

2022. dec. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!