Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok férfi miért nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem fogja fel, hogy a nem az nem, főleg ha hozzáteszem, hogy kapcsolatom van?

Figyelt kérdés
Alapjában véve értelmes(nek tűnő) férfiakról beszélek, akik egyszerűen nem értik, hogy a nem, az nem. Van, aki 1 éve üldöz a reménytelen érzelmeivel ,mert hiszi, hogy villámcsapásként egyszer csak megszeretem, holott minden adandó alkalommal szembesítem vele, hogy imádom a páromat, de ő titkon reméli ez majd változik. Ezenkívül a napokban is, egyszer beszéltem az illetővel, máris kiderítette ki vagyok, felvette a kapcsolatot velem, és nem érdekli, hogy kapcsolatban vagyok, szerinte, ha találkozunk is belefér, holott érzem, hogy ragad rám, mintha közünk lenne egymáshoz. Úgy érzem, én nem hitegetem ezeket az embereket, csupán normálisan beszélek velük, még kicsit elutasítónak is tartom magamat, mégis ilyen helyzetekbe kerülök. Néha úgy érzem, vonzom a megszállottakat.
2011. szept. 10. 23:18
 1/7 reptoid ***** válasza:
28%
Mert szerencsétlen vagy, és még lekoptatni sem tudod őket.
2011. szept. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne barátkozz és ne udvariaskodj. Vannak, akik csak a bunkóságból értenek.
2011. szept. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Hát ezt ismerem az egyik csaj ismerősöm is hajtják a pasik, itt csak a bunkózás segíthet... Ne beszélgess velük és kerüld a társaságuk, ha kényelmetlen... A reménytelen szerelmesek meg alapjáraton nem olyan nagy gondok :) Had reménykedjen, ha próbáltad már lekoptatni... Majd egyszer neki is eljön az igazi :D Amíg téged kerget addig sem ül otthon :D Hátha így talál magának párt :D
2011. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
Mert a ffiak valamiért azt hiszik, hogy a nők az ellenkezőjét mondják és teszik sokszor, mint amit gondolnak. Van benne valami időnként... de az ilyen esetekben, ha ellenkezőjét mondjuk, direkt úgy adjuk elő, hogy egy olyan ffi, aki ért a nők nyelvén, ezt megsejtse... szoval ha tényleg nem, akkor legyél határozottabb!
2011. szept. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Jaj, hát te nagyon ellenállhatatlan lehetsz, ha mindenki így üldöz a szerelmével, ráadásul milyen hűséges és erkölcsös is vagy, ha egyikük sem tud megingatni, kitartasz a párod mellett, fantasztikus. Micsoda izgalmas életet élsz, irigyellek.
2011. szept. 11. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem értik hogy lekoptaták öket túl sok mindent nem csinálhatsz, a nem az nem ezt a palinak is fel kell foni.
2011. szept. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Alapjában véve értelmes(nek tűnő) férfiakról beszélek"


Úgy néz ki hogy akkor mégse értelmesek.

2011. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!