Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Borderline személyiségzavaros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline személyiségzavaros exbarátnőn nem tudom túltenni magam 4 év után se. Mit csináljak? 30/F

Figyelt kérdés
4 évet voltunk együtt, ő volt a leghosszabb kapcsolatom, együtt terveztük a jövőnket. Aztán egyszer csak megcsalt és kidobott mint egy zsák szemetet, ráadásul rám fogta, hogy én nem bántam vele jól, szenvedett a kapcsolatunkban. Azóta nem volt tartós. kapcsolatom, csak alkalmiak és nem tudom hogy lesz-e valaha.. mindenkiben őt keresem
2023. jan. 16. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Borderline- van róla papírja, gyógyszereket szed(ezt), vagy a megcsalas és azt követő hibaztatas miatt írtad?
2023. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

sokáig bírta, nekem hasonlóm 5 hónapot se, aztán eltelik lassan 1.5 év és szintén nem tettem túl magam rajta


fasza tudni hogy évek múlva se leszek jobban

2023. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Egyébként borderline-os személlyel nagyon nehéz az élet, teljesen lehuz és tönkretesz, úgyhogy ha tényleg az, akkor akármilyen nehéz és jót akarsz magadnak lépj túl rajta akár pszichodokival.


Abban az esetben ha csak rásóztad ezt a betegséget, akkor gondolkodj el, hogy bár gerinctelenség a hűtlenség volt-e valahol igaza, hogy úgy döntött az a "helyes" lépés.

El tudod-e fogadni, megbékélni a ténnyel, hogy fel lettél szarvazva, megbocsajtani, megbízni benne újra és újra megkeresni, hogy próbáljátok meg újra, viszont nem tuti, hogy belemegy, vagy ha mégis, hogy vagy te vagy ő nem lép félre.

Persze opció, hogy nem történik megcsalas ismét és együtt maradtok (akár "örökre".


Gondold át rendesen és döntsd el mi a legjobb verzió számodra.

2023. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(Bocs a sok újra szóért).
2023. jan. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is ez van, bár még csak egy év lesz.
2023. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Noren1989 ***** válasza:
59%
Aztán téged mivel diagnosztizáltak, Bátyja?
2023. jan. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!