Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki csak utólag jött rá/tudta meg, hogy a párja (exe) borderline személyiségzavaros?

Figyelt kérdés
Kapcsolatotok alatt hogy viselkedett? Érezted-e (még a betegségét nem ismerve, mert esetleg a párod sem volt tisztában az állapotával), hogy valami nem stimmel vele?

2019. aug. 27. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Fontos lenne tudni, hogy te és párod mennyi idősek vagytok.
2019. aug. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem rólam van szó, nem vagyok érintett benne, más miatt érdekel.
2019. aug. 27. 18:42
 3/18 anonim ***** válasza:
25%

Lehet, hogy ilyen volt. Leírnád pontosan, hogy ez mit jelent, miben nyilvánul meg, hogy lehet felismerni?


Ő iylen önsorsrontó volt, mindig depis volt, minél kedvesebb voltál vele, annál jobban elmart magától. Fizikai tünetei is voltak,h valami nem stimmel vele.

2019. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
2, sorry, nincs kapacitásom most erre, de a google legyen a barátod.
2019. aug. 27. 18:45
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
1-es vagyok. nem gond, ha nem rólatok, akkor értelemszerűen azoknak a kora érdekelne kb. akikről beszélsz. A kérdésedben emlitett szónak komoly értelme van és függ a korosztálytól is.
2019. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

nem tartom relevánsnak a kérdéseded.


bárkinek a tapasztalata érdekel, akinek volt bordi párja.

2019. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Valamivel az után, miután ki lett mondva, hogy kapcsolatban vagyunk. Az tűnt fel, hogy hiányzom, szeret, kedveskedik stb, a találkozó meg mindig le lett mondva. Nem hagytam annyiban, aztán bevallotta, hogy többek között borderline és mivel próbált lejönni a gyógyszereiről a tapasztalt mellékhatások miatt, elvonással is küszködött, szóval rohadt depi és antiszoc kezdett lenni. Mikor jól volt, akkor minden piszokjó volt, mikor szarul volt, akkor olyan volt, mintha a világon se lenne, ami a viselkedését illeti. Szóval nem szopatott, nem manipulált vagy ilyesmi, az egyetlen nem oké húzása velem szemben az volt, hogy nem tályékoztatott az állapotáról sem ugye a megismerkedésünkkor, sem a kapcsolatunk alatt. Szenvedett, segítséget nem fogadott el.

33/f

2019. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

# 7 szóval nem állta a szavát, kiszámíthatatlan volt?


nem manipulált? akkor olcsón megúsztad! rettenetesen tudnak manipulálni, nem párkapcsolatügyileg, de volt szerencsétlenségem borihoz.

2019. aug. 27. 19:05
 9/18 A kérdező kommentje:
jav.: hehe, borDihoz, nem borihoz...
2019. aug. 27. 19:06
 10/18 anonim ***** válasza:
53%

Felröhögtem volna, ha azt írod, bodrihoz :D. Technikailag nem állta a szavát valóban, de elhiszem, hogy nem azért, mert örömét lelte volna benne, szimplán maga alatt volt és nem volt senki ott hogy kirángassa a melankóliából.

Volt, hogy kattant egyet az agyam, hogy a "fsz kivan", beugrottam a kocsiba, odazúztam ca 3 óra alatt, megdumáltam/tutujgattam fél óra alatt, aztán pakolás, irány hozzám, kirándulás, sütögetés, strandolás, romozás, kisbicikli-mozdonykerék, aztán akkor minden happy volt kb egy nappal azutánig, hogy haza nem vittem. Csak erre nem mindig volt időm vagy energiám. Szerintem könnyebben a felszínen tudott volna maradni, ha többet vagyunk együtt, szerinte nem...nagyon pesszimista volt ilyen téren, az ő szavaival "realista". Végül is úgy alakult, hogy szakítottam vele, mert patthelyzet volt.

33/f

2019. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!