Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért fáj ennyire? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire? Mennyi ideig normális?

Figyelt kérdés

Nem tudom már, hogy hova forduljak segítségért, a családom és a barátaim szerint teljesen normális, amit én megértek, de hogy tudjam elfogadni ennek a helyzetnek a normalitását, ha közben megöl a fájdalom?

Tudom, hogy rengeteg ilyen eset van, az élet rendje és még sok csalódás fog érni... Közhely közhely hátán, de végül is igaz. Mégis, egyszerűen megöl ez az érzés és nem tudok másra koncentrálni.

Tudni kell, hogy nekem eddig 1 kapcsolatom volt, de az konkrétan gyerekszerelem volt, kevés ideig tartott és nem is nagyon tudtam felfogni, hogy mi is az érzés és miért lett vége (13 éves voltam). Most 20 vagyok, és nem túl rég lett vége a második kapcsolatomnak. Fél évig tartott, ami annyira soknak nem mondható, de mégis tartalmas volt és az a sok szép emlék... Nem győzöm elfelejteni őket.

A kapcsolatunk végének oka valószínüleg az lett, hogy megunt. Valahogy a végére már nem volt közös témánk, közös tennivalónk, eljárt a barátaival inkább, mint velem, egyre kevesebbet találkoztunk és én ezt végül megelégeltem és szakítottam vele. Bennem volt egy kis remény, hogy nem fogja hagyni, de simán bele ment. Csak úgy, minden mellé beszélés nélkül elfogadta. Rá 1 hétre keresett, hogy nem bírja nélkülem, hiányzok neki és szeret. Vissza akart kapni. De én és az átkozott büszkeségem nem hagyta és visszautasítottam. Ennek 3 hete és azóta nem keresett. Úgy érzem hatalmas hibát követtem el, mert még mindig elmondhatatlanul szeretem, de a büszkeségem valahogy ezt nem engedte, főleg, hogy az elején olyan simán belement. Van még egy ok, amiért biztos vagyok benne, hogy ez nem működne köztünk, de azt nem fejteném ki bővebben, ha nem gond.

Már mindent megcsináltam, a negatív dolgokat fektettem előtérbe vele kapcsolatban, eltűntettem az emlékeket vele kapcsolatban, de egyszerűen nem tudom elfelejteni. Eszembe jut minden csodálatos emlékem vele, mert nagyon szeretett, mindig féltett, annyira látszott, hogy tényleg engem akar és mennyire szuper jövő elébe nézünk mi ketten és ez történt. Mit tehetnék, annyira fáj, hogy felejthetném el? Úgy érzem, soha nem lesz hozzá fogható...



2023. jan. 23. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem nem szeretnéd folytatni továbbra sem.


Akkor szerintem ne tegyél semmit, ez egy intenzív dolog. Nem rajtad áll mikor múlik el.


Esetleg közösségi oldalakat úgy állítsd be, hogy semmit se láss belőle. Ha meg azt veszed észre, hogy folyton nézegeted az oldalát, akkor tiltsd le. Ez még tud segíteni.

2023. jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hete lett vége a 2 éves kapcsolatomnak. Igazából nekem kissé segített a tény, hogy már másnap összejött a csajjal, akiért elhagyott, de ettől függetlenül reménykedtem, hogy szakít vele és megbánta a dolgot. Ahpgy telnek a napok egyre tisztábban látom, hogy ami megtörtént, az okkal történt. Ha úgy érezted akkor, hogy szakítani kell, akkor az volt a jó döntés. Ha újrakezdenétek csak ugyanúgy egy ideig dúlna a szerelem, és 2 hónap után visszajönne az érzés, ami szakítás előtt volt. Próbáld meg minden létező módon elterelni a figyelmed. Kb. ennyi, amit tehetsz, mert csak az idő fogja meggyógyítani. 20 éves vagy, sablonszöveg vagy sem, de jönni fog más, aki ugyanezt a szerelmet megadja, ugyanúgy lesznek vele emlékeid és hosszabb távú is lehet a dolog, tartsa ez benned a lelket. Kitartást!
2023. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A közösségi oldalas tiltás stb nincs sok értelme mivel ha akarod és nem bírod tovább beírod a nevét és kiadja
2023. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3 nem adja ki, ha tiltva van. Tapasztalatból mondom, hogy segít. Akár a másiknak is meg lehet mondani, hogy most letiltalak és nincs harag csak, hogy egyszerűbb legyen.
2023. jan. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"biztos vagyok benne, hogy ez nem működne köztünk"


Én is így gondolom.

Majd az idő segít.

Egyetértek a 2-essel.

2023. jan. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!