Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mennyi ideig normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig normális, hogy egy szar embernek gondolom magamat utána?

Figyelt kérdés

4 év alatt csak csökkent mellettem az önbizalma, mert bizonyos dolgaimat, mint kiderült nem csak elfogadott/tolerált, hanem elfolytott. Aztán közeli baráttal egymásbaesnek, szakít velem, pár hétre rá már arról áradozik, hogy gyereket akar tőle, ha megkérné a kezét igent mondana neki, és pár hónapra rá pedig már együtt is élnek? Mindezt úgy, hogy csak 1,5 hónappal szakítás előtt ismerték meg egymást.


Tudom, hogy szar társ voltam, de szerintem mégsem annyira, mint amennyire gyűlölöm magamat az utóbbi 8 hónapban. De nem tudok hallgatni a józan eszemre. Hogyan küzdhetném le ezt az önsajnáltató, önpusztító állapotot?


2018. márc. 11. 21:14
 1/1 anonim válasza:
Szerintem az, hogy egyből túllépett rajtad nem feltétlen a te hibád. Minden kapcsolatban vannak nehézségek, és dolgok amiket el kell tűrni. De ha az ember igazán szeret valakit elfogadja. Fog ő még sírni ne aggódj. Nem magadat kell hibáztatni, mert oka volt annak hogy beléd esett, tehát jó tulajdonságokkal is büszkélkedhetsz. Ebbe gondolj bele, ne csak a rosszba.
2018. márc. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!