Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szakítás után hónapokig vagy hosszabb ideig nincs kedved mással összejönni!?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyok egyedül, de úgy érzem, h meg jó darabig nem tudok ismerkedni... Velem van a gond?

2019. máj. 6. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a jó darabig ? Amigy normális, ha kell szünet.

32/f

2019. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő és változó, de amúgy persze. Akkor ismerkedj és úgy másokkal, ahogy neked jól esik. Van, akinek kell egy kis gyászidőszak.
2019. máj. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Egy éve vagyok így. Ki tudja meddig tarthat ez.
2019. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Fel/1 év legalább. Nem jó egyedül, szenvedek. De akkor sem tudnék most lenni senkivel. Idő kell amíg elfelejtem az előzőt. És tudom, h úgy felejtenem el a legkönnyebben ha lenne már v.ki mas. De akkor sem van kedvem meg energiám jelenleg ujjal kezdeni...
2019. máj. 6. 00:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális.
2019. máj. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Nincs kedvem mással összejönni, mert épp nincs senki, akivel összejönnék.

Ismerkedni ismerkedem, a puszta ismerkedés nem jelent elkötelezettséget.

Szerintem fura, ha az ex miatt valaki nem nyitott az ismerkedésre sem, az viszont érthető, ha régóta szingli valaki, mert nem ismert meg senkit, aki komolyabban érdekelné.

2019. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4 Egyáltalán van új jelentkező, akivel kezdhetnél?

Fura, szerintem a kapcsolat nem úgy jön létre, hogy csak úgy eldöntöm, hogy szeretnék, ha közben senki sincs kilátásban annak, aki nem is ismerkedik......

2019. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen , teljesen normális.
2019. máj. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másnap már faxra kell ülni. Ez a normális.
2019. máj. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Ez a normális, nem az, ha pótlékot használsz a felejtéshez. Egyedül kell lábraállni, boldogulni és majd ha kész vagy rá, akkor jöhet az új szerelem. Az ilyen kapcsolatok nagy része (amibe érzelmileg kimerülten megy bele valamelyik fél), általában úgy is halálra van ítélve.
2019. máj. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!