Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom,hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt voltunk,sok volt a problémáink,de mindig meg tudtok oldani.Most viszont egyszerűen összevesztünk,állítólag én leköptem őt,ami véletlen volt,mert ennél én sokkal intelligensebb vagyok.El kezdtem szédülni, és rosszul lettem,erre benyögte,hogy szedjem össze a cuccomat és haza visz,mert ő nem kér belőlem.Alig várta ő is meg a családja is,hogy lelépjek onnan. Nagyon fáj,hogy nem törődött azzal,hogy nagyon rosszul voltam,egy gyógyszert adott és kérlelte,hogy menjek el.Megkérdeztem veszekedés közben,hogy szeret-e és rá vágta,hogy nem úgy mint régen..Szó szerint belehasított a szívembe…Mikor sírva elmondtam az érzéseimet,ridegen közölte,és összepakolt nekem és hazavitt,éjjel 10-kor.Én szeretem még mindig őt.Nagyon fáj és vissza szeretném kapni..Folyamatosan azon jár az eszem,hogy inkább meghalok,jobb lesz a világ nélkülem..És már nem félek semmitől sem..

2023. jan. 25. 03:55
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
39%
De miért kell köpködni? Mik vagyunk állatok? Teljesen mindegy milyen nemű csinálja akkor is gáz…
2023. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
55%
Engedd el. Keress mást.
2023. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:

Nem köptem le de ti tudjatok ezt is kedves gyakorisok.

Szeretnem vele megbeszelni ezt az egeszet:))

2023. jan. 25. 10:46
 34/45 A kérdező kommentje:
Ma megy fallabdazni, menjek ele es probaljak meg vele beszelni?
2023. jan. 25. 10:48
 35/45 anonim ***** válasza:
64%
Nézd, valami nyálat csak tettél rá. Gondolom nem csak kitalálta. Azon felül, azt írtad, hogy a rokonainál, náluk, laktál, s az egész család alig várta , hogy lelépj, ki legyél rugva. Így visszakönyörögni magad? Én nem tenném.
2023. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
En attol ot meg szeretem
2023. jan. 25. 11:15
 37/45 anonim ***** válasza:
57%
Hány éves vagy, Kérdező?
2023. jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
23
2023. jan. 25. 11:35
 39/45 anonim ***** válasza:
67%
Ez sok dolgot megmagyaráz. Első komolyabb kapcsolat? Cudar érzés tudom, de ha nem akar veled lenni nem lesz. Odamászkálni meg nagyon ciki, csak ront a helyzeten. Legyél olyanokkal akik lefoglalnak. Család, barátok
2023. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:
2ik komolyabb kapcsolatom
2023. jan. 25. 12:46
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!