Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem a barátom,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom,hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
Egy éve együtt voltunk,sok volt a problémáink,de mindig meg tudtok oldani.Most viszont egyszerűen összevesztünk,állítólag én leköptem őt,ami véletlen volt,mert ennél én sokkal intelligensebb vagyok.El kezdtem szédülni, és rosszul lettem,erre benyögte,hogy szedjem össze a cuccomat és haza visz,mert ő nem kér belőlem.Alig várta ő is meg a családja is,hogy lelépjek onnan. Nagyon fáj,hogy nem törődött azzal,hogy nagyon rosszul voltam,egy gyógyszert adott és kérlelte,hogy menjek el.Megkérdeztem veszekedés közben,hogy szeret-e és rá vágta,hogy nem úgy mint régen..Szó szerint belehasított a szívembe…Mikor sírva elmondtam az érzéseimet,ridegen közölte,és összepakolt nekem és hazavitt,éjjel 10-kor.Én szeretem még mindig őt.Nagyon fáj és vissza szeretném kapni..Folyamatosan azon jár az eszem,hogy inkább meghalok,jobb lesz a világ nélkülem..És már nem félek semmitől sem..

2023. jan. 25. 03:55
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
22%

Kedves kérdező ! Éppen egy boldog, 4 éve tartó kapcsolatban élek, és pont az a kulcs hogy még mindig megadom a lehetőséget a páromnak hogy férfinek érezze magát és megküzdjön értem😉 eszembe nem jutna futni utána…😄 pont az ilyen lányok miatt tunyulnak el a férfiak…szánalmas…

Szóval ennyit erről…

2023. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
40%

Szexre jó leszel még, addig míg nem akad olyan csaj, aki miatt pattint.

Nyugodtan hagyd magad kihasznalni, aztán gyere ide vissza sírni, hogy miért.

Egyébként azért, mert nincs önbecsülésed sem önmagad iránti szereteted és ezt ő látja és ki is fogja használni. :)

2023. jan. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
Eddig sem hasznalta ki😂
2023. jan. 25. 09:08
 24/45 anonim ***** válasza:
40%
Nevess csak, nem fogsz úgyse. 🤣😂
2023. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
74%

" delelott meg csokoloztam vele szoval nem hiszem el hogy nem szeret,ennyi."


"El kezdtem szédülni, és rosszul lettem,erre benyögte,hogy szedjem össze a cuccomat és haza visz,mert ő nem kér belőlem.Alig várta ő is meg a családja is,hogy lelépjek onnan. Nagyon fáj,hogy nem törődött azzal,hogy nagyon rosszul voltam,egy gyógyszert adott és kérlelte,hogy menjek el.Megkérdeztem veszekedés közben,hogy szeret-e és rá vágta,hogy nem úgy mint régen..Szó szerint belehasított a szívembe…Mikor sírva elmondtam az érzéseimet,ridegen közölte,és összepakolt nekem és hazavitt,éjjel 10-kor."


Tényleg baromira szerelmes beléd! 🤡🤡🤡

2023. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Akkor nem csókolozott volna velem ha nem szeretne egy picit sem:)))
2023. jan. 25. 10:20
 27/45 A kérdező kommentje:
Meg nem akart volna velem csaladot tervezni es kozos alberletet ha nem szeretne 🤡🤡🤡
2023. jan. 25. 10:20
 28/45 anonim ***** válasza:
65%

Pedig hidd el, ezen túl/ kívül is van élet.

Adj időt feldolgozni, az öngyilkosság meg baromság...felejtsd el.

Valakivel jó lesz, csak akard.

2023. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
21%
Köpd le mégegyszer. Mi vagy te láma?
2023. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
Itt is a férfi a hibás. De ha a férfi köpné le a nőt! Ajajjj
2023. jan. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!