Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért gondolok egyfolytában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok egyfolytában az exemre?

Figyelt kérdés
3 éve szakítottunk már azota neki volt egy kapcsolata de már szakitottak 1 eve, en azutan jottem ossze az uj baratommal miutan ok szakítottak mar annak 1 eve es ok osztalytarsak. A baratom azt mondta ot nem zavarja a dolog de engem annal inkabb.. Szeretem ot de az exem is meg valamennyire ami nem jelent jot mert o nem volt velem kedves, de erzem meg a kemiat köztünk es zavarba is jövök tőle ha látom... Nagyon sokat álmodok vele es gondolok rá, tegnap éjjel óta még inkabb nem birom kiverni a fejemből őt es pillangokat erzek a hasamban miota vele almodtam mert nagyon jo volt erezni hogy ujra az o karjaiban vagyok és beszélgetek vele, de tudom hogy már esélytelen ez az egész és valójában bizonytalan vagyok abban hogy ujra ossze jonnek e vele de szeretném tisztázni a dolgokat mert elég rosszul valtunk el egymástól. Szoval a kerdesem az lenne hogy hogyan tudnam kiverni a fejembol mert ez így rossz nekem es egyre inkabb azt erzem hogy ez vegett fogok szakitani a mostani parommal.:)
2023. jan. 28. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Dobd a mostani csávót és keress mást, aki nincs semmilyen kapcsolatban az exeddel. Rémegyszerű
2023. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szakíts egyértelműen és kerüld az exet, mert úgysem működne.

Az ex azért lopakodott be, mert nem megy a mostanival a kapcsolat. Ennyi.

2023. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De szeretem őt, nem akarom rosszat neki.☹️

Akkor hogy tegyem meg ezt a lépést? Szepen lassan tavolodjak el tőle?

2023. jan. 28. 23:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem, az csak időhúzás és kétségek között hagyod, neked jól esne fordított esetben?

Szakítani illene, hogy ő is meg te is mással ismerkedjetek, esélyt adni.

2023. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!