Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kavart fel ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kavart fel ennyire a viszontlátás? Egyfolytában csak rá gondolok pedig már nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki kb. 2-3 nagyon tetszett. Nem voltam szerelmes annyira nem is ismertem hogy az legyek. Anno nagyon úgy tűnt hogy én is tetszem neki.

Kvázi szerelmes voltam a szerelembe, szenvedtem, vágytam arra hogy kialakuljon valami és ténylegesen is szerelmes lehessek és ez sokszor meg is viselt. Sajnos azonban nem lett semmi a dologból.

Kb már egy éve nem érdekel úgy, kilábaltam ebből a régi saját magam által kreált problémából, beláttam hol hibáztam, beláttam hogy túloztam, eljutottam odáig hogy nen akarok tőle semmit, túltettem nagam a kudarc érzésén.

Kb. 10 hónapja nem is láttam a sracot, aztán valamelyik nap összefutottunk, nem beszéltünk.

Egy lánnyal mentek kézenfogva, gondolom a barátnője, sejtettem hogy van neki (pont a napokban gondoltam rá, aztán mondtam magamban tuti van valami barátnője, erre amikor látom kiderül hogy jó volt a "megérzésem"(?).

Na mindegy. Szóval annak ellenére hogy most sem akarok tőle semmit, akkor ott hirtelen megint elkezdett úgy dobogni a szívem, nem tudtam mjt csináljak, fura érzés volt, nem rossz de nem is jó. Túl vagyok rajta de mégis iszonyatosan felkavart és azóta megont folyton csak ezen jár az eszem, illetve a régi dolgokat is visszpörgetem magamban.

Miért van ez? Miért foglalkoztat még mindig? Hozzáteszem amúgy is sokat gondolok rá úgy általában de csak mint emlék.

Most meg azt kívánom bár újra láthatnám. Miért van ez? Massal is volt hasonló?


2019. nov. 24. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Volt egy srác, aki 2-3.


Mi a baj?


Osztódott.


Vidd a kettest vagy a hármast!


Nagyon szívesen:-)

2019. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat. Nem vettem észre hogy elírtam.

*2-3 éve

2019. nov. 24. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom azóta sem volt senkid, mert nem akarod lezárni. Nem lenne jobb, ha tovább lépnél?
2019. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit felszakadt a lelki sebed a találkozástól. Erre rá tett egy lapáttal a másik lány látványa.


Egyet depizz, és idővel rendbe jössz.

2019. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 de igen. Eltelt azóta sok idő, sok minden történt közben velem is, nem erről van szó. Hiába nem érzek már semmit, tovább léptem ennek ellenére is sokat gondolok rá és nem tudom miért. Nem érzek már semmit iránta. Hiába voltak mások képben akkor is sokszor csak úgy eszembe jutott. Erről nem tehetek.
2019. nov. 24. 20:46
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 én is erre gondoltam csak azt nem gondoltam volna hogy ennyire felkavar.
2019. nov. 24. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehát már 2-3 éve volt, nem is ismerted, beismered hogy a szerelem iránti vágyba voltál "belezúgva". Valami miatt ragaszkodsz egy fals képhez, aminek semmi köze a sráchoz.


Magadban kéne még mélyebbre ásni és megtalálni azokat az okokat, amik miatt ennyire letaglóz egy igazából ismeretlen ember viszontlátása. Azon kívül hogy bejött, semmi nem történt és semmi közötök egymáshoz.


Lehet például az az oka, hogy tőle érezted utoljára hogy megfelelően közeledik hozzád, vagy máshogy néz rád. Még ha később ki is derült hogy nem lett belőle semmi, az érzés hogy lehetett volna, az ismerkedés izgalma, a feljövő vágyak, stb., bezártak egy kalitkába. Azon az élményen kívül meg nem volt megfelelő személy azóta se a szerelmi életedben. De lehet ezer oka - szakember segítségét is nyugodtan kérheted, nincs benne semmi szégyen. Nekem úgy tűnik felületesen jöttél ki az említett magad által kreált problémából és egy kis inger azonnal visszarántott. Ha el is múlik pár nap/hét múlva, én azt érzem csak eltemetted magadban a gondot, nem pedig megoldottad, ezért lenne érdemes foglalkozni vele.

2019. nov. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nekem volt már ilyenben részem,sőt,most is benne vagyok. Azzal a különbséggel hogy én még nem felejtettem el őt, de már feladtam azt hogy bármi is legyen köztünk. Próbálom elfelejteni de nem megy. Szeretnék túl lenni rajta.
2019. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!