Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 10 éve voltam együtt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tommy0704 kérdése:

10 éve voltam együtt az exemmel 2 hónapot.Ő volt az első. 3 éve járogatott hozzám dugni. Most megint.Kérdeztem mi volt a gond.Azt mondta megfojtottam, sokat írogattam.Kicsit könnyűvérű. Van egy 13 éves fia (ha ez számít).Hogyan szerezhetném vissza?

Figyelt kérdés
Mintha adna apró jeleket, hogy még akar valamit. Pl. kérdezte hogyhogy ráírtam (amikor legutóbb találkoztunk).

2023. febr. 3. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle akar-e veled (szex)kapcsolatot. Térj a tárgyra, legalább nem húzod senki idejét.
2023. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul néha összejártatok szexelni - 8 hetes kapcsolat az nem kapcsolat :D
2023. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
2-es. Lehet akkor is lazát akart. De akkor mondja meg. Az a baj, hogy nem kommunikálnak.
2023. febr. 3. 18:15
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Mond meg neki, hogy téged nem zavar ha könnyűvérű és szét kurja mindenki. És mond azt is, hogy változtál azóta már nem fogsz neki annyit írni. Nyugodtan szexelhet másokkal úgy, hogy ne zúgjon miattad a telója. Ezt így elmondod szerintem van esélyed
2023. febr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-es. Az van most is. Azt tervezem, hogy megkérdezem, hogy lazában benne van-e. Szex továbbra is lenne de azért eljárunk ide-oda meg ismerkedünk mással is. És akkor hátha kialakul a komoly.
2023. febr. 3. 18:17
 6/17 A kérdező kommentje:
4-es. Ezt tervezem. Laza legyen és nem keresem annyit. De lehet várok még vele. Szépen lassan alakuljon. Hátha ad még jeleket.
2023. febr. 3. 18:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"megkérdezem, hogy lazában benne van-e. Szex továbbra is lenne de azért eljárunk ide-oda meg ismerkedünk mással is. És akkor hátha kialakul a komoly."


Ha komolyat akarsz vele, arra kérdezz rá, ne lazázz.

2023. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Kati53 Nem akarom mert lehet megint attól tartana, hogy "megfojtom" Látnia kellene, hogy nem ilyen vagyok aztán hátha ő is változna. Csak ugye neki rögtön a régi dolgok ugranának be és akkor lehet kételkedne.
2023. febr. 3. 18:35
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha visszajár, akkor ez nem nehéz... csináld, amit mond.
2023. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"lehet megint attól tartana, hogy "megfojtom"

Lehet. Minden lehet. Találkozzatok, beszélgessetek. Akkor majd kiderül.

2023. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!